Potřebujete se zorientovat se své situaci a najít odpovědi z hloubi své duše, ale nevíte jak na to?

Hodně se Vám toho v životě děje a ráda byste se v tom lépe vyznala? Potřebujete se rozhodnout tak, aby to s Vámi bylo 100% v souladu? 

Vyřešme to společně!

Jmenuji se Klára Domlátilová, jsem arteterapeutka a průvodkyně životní očistou.

Nakládala jsem si toho v životě opravdu hodně, chtěla jsem se zavděčit všem. Vyčerpávala jsem se pod každodenním stresem a neuměla jsem dočerpávat své zdroje.

Cestu mi pomohla najít arteterapie, řízená meditace a kompletní změna stravy.

Naučím Vás, jak opustit nefunkční vzorce 'Musím všechno zvládnout' a najít nové ve stylu 'Můžu si to dovolit jinak'.

Sama jsem si dlouho myslela, že svou cestu si každý musí prošlapat sám, že mi s mými problémy nikdo pomoci nemůže.

Jenže pak se má situace zamotala moc, k vztahovým problémům se přidala neplodnost a obří stresy z podnikání. Našla jsem terapeutku, která mi neradila, co mám dělat. Jen mě provedla k řešení, které jsem měla stále v sobě. To je způsob, který nabízím i Vám.

Potřebujete najít klíč k situaci, který bude přímo Vám na míru! Jsem tu pro Vás, abychom vše osobně probraly a vytáhly poklady Vaší duše, které pro sebe budete moci použít kdykoli znovu v běžném životě.

Provedu Vás tou Vaší cestou.

Co Vám přinese osobní konzultace se mnou

 • Podíváme se na celkový obraz Vaší situace, rozmotáme její nitky a zjistíme, kam vedou.
 • Objevíme Vaše vnitřní zdroje, ze kterých načerpáte sílu projít Vaší situací dál.
 • Posílíme Vaše sebevědomí a schopnost se rozhodnout.
 • Dám vám nástroje, jak nové poznání začlenit do běžného života.

Jaké metody používám

Používám arteterapeutické nástroje, které vycházejí z Vašich konkrétních potřeb a preferencí.

 • Můžeme společně malovat
  rozebírat Vaše vlastní obrázky a hledat významy jejich symbolů.
 • Můžeme vybírat z obrázků už vytvořených jinými
  právě to, co s Vámi rezonuje a přináší Vám tu správnou informaci.
 • Můžeme vizualizovat pocity, které si nesete přímo v těle,
  zaměřit na ně svou pozornost a popisovat obrazy, které se vynořují.
 • Nemusíte absolutně umět malovat,
  přesto se dobereme řešení a vhledů, které budou s Vámi v souladu.

Jaká je cena mé osobní podpory pro Vás?

Vyberte si ze tří možností - online konzultaci, živé sezení ve studiu v Praze na Letné nebo pokud si nejste jisti, je tu pro Vás seznamovací půlhodinovka, podle které se rozhodneme, co dál.

První seznamovací konzultace
450 Kč
půlhodinová ochutnávka
Video konzultace
V čase dle domluvy
Z pohodlí domova
Na seznámení nám bude stačit půlhodinka po skypu nebo facebooku. Vyjasníme si očekávání a rozhodneme, jakou formu konzultací zvolit.
Online konzultace
650 Kč
za hodinové sezení
Video konzultace
V čase dle domluvy
Z pohodlí domova
Pokud se Vám nehodí jezdit na sezení do Prahy, smluvíme si konkrétní čas, kdy se potkáme přes skype nebo facebook na video konzultaci.
Osobní setkání
900 Kč
za hodinové sezení
V Praze na Letné
V příjemném prostředí studia
Výtvarný materiál v ceně
Pokud máte zájem o hlubší zkoumání své duše a preferujete bezpečné a příjemné prostředí mimo domov, je pro Vás osobní konzultace ideální volba.

Online nebo osobně?

Co potřebujete na online konzultaci?

 • Nemusíte za mnou jezdit do Prahy, konzultaci můžeme plnohodnotně udělat i virtuálně.
 • Stačí mít jen připojení k internetu a přístup na Skype nebo Facebook, kde se videohovor dá uskutečnit.
 • Potřebujete klidné místo, kde se budete cítit bezpečně a nebudete rušeni po dobu konzultace.
 • Vybavte se základním výtvarným materiálem, pro začátek stačí papír a pastelky, ale cokoli navíc je vítáno.

Co obnáší osobní setkání?

 • Při osobním setkání můžeme jít s malováním a sdílením rychleji více do hloubky, čas je strávený velmi efektivně.
 • Studio Artual na Letné v Praze Vám poskytne bezpečný a velmi příjemný prostor, kde se snadno uvolníte.
 • V rámci terapie dostanete všechen výtvarný materiál, který budete potřebovat.
 • Můžete si vyzkoušet i zcela nové výtvarné techniky, ke kterým jste se dosud nedostali nebo jste na ně neměli odvahu. Povedu Vás.

Máte nějaké dotazy?

Kolik konzultací je třeba, abych našla odpovědi na své otázky?

Tohle je velmi individuální a souvisí to s Vaším záměrem. Možná Vám bude stačit drobný impuls v podobě jedné konzultace. Možná budete chtít jít hlouběji, prošlapat si důkladněji Váš nový směr a osvojit si práci s obrazy a svou myslí. Kolik konzultací bude třeba ve Vašem konkrétním případě odhadneme na prvním sezení podle cíle, který si stanovíme.

Jaký výtvarný materiál je pro mě ideální?

Doporučuji Vám začít materiálem, který znáte a je Vám příjemný, může to být i papír a tužka nebo si dokonce můžeme hrát jen s obrazy, které si půjčíme od profesionálů a tedy nic malovat nemusíte. Pokud se do malování chcete pustit, je dobré mít postupně větší škálu možností, který materiál zvolit. Doporučuji vyzkoušet mastný pastel (voskovky), suchý pastel (křídy), vodové barvy nebo tempery, k tomu patří i pevnější čtvrtky. Tyto materiály budete mít na živé konzultaci ode mě k dispozici.

Kde se konají osobní sezení?

Naživo se potkáme v útulné terapeutické místnosti studia Artual v Praze na Letné, přímo za Zemědělským muzeem, adresa je Letohradská 62. Parkování je možné na parkovacích automatech přímo vedle muzea, 50m od vstupu do studia.

Co o konzultacích říkají mé klientky

'Přišly mi trefné asociace.'

Nevedela som čo čakať, ale bola som zvedavá ako taká arteterapia môže cez Skype fungovať. Cítila som sa však bezpečne, pokojne a veľmi príjemne. Ako keby bola Klára na káve u mňa doma. Ocenila som, že som mala na výber z viacerých nástrojov ako budeme s mojou témou pracovať. Chodili mi trefné asociácie a vďaka Kláre som sa vo svojej aktuálnej otázke pohla o pár krokov dopredu. Čaká ma ešte kopec práce, ale získala som potrebný odstup a zrkadlo. Už je mi jasnejšie ako mám postupovať ďalej, vedome sa postaviť svojim strachom a nestrkať hlavu do piesku. Tento typ online konzultácie určite odporúčam, pretože Klára je vynikajúca sprievodkyňa do tajov našich duší.

Mirka Seňkováwww.duhovamama.sk

'Zpomalila jsem...'

Skypová konzultace s Klárou pro mě byla překvapivým zážitkem. Na úvod na mě velmi dobře zapůsobilo Klářino klidné a sympatické vedení. Jelikož se raději vyjadřuju slovy než obrazy, věnovaly jsme se analýze mých dvou myšlenkových map - první "mapa podpory - co mi pomáhá a zdrojuje mě v životě" a druhá "mapa mých strachů a obav". Klára mi poskytla pohled z velmi zajímavé perspektivy, který jsem předtím absolutně nebyla sto vidět. Společně jsme došly k tomu, co je v mém životě nyní klíčové - a to zpomalit ve všech možných směrech. Zároveň jsme spolu ještě udělaly cvičení zaměřené na práci s tělem - pojmenování a potom vypouštění těžkých emocí a bolestí skrze tělo ven pomocí metody smyslové vizualizace. Cvičení pro mne bylo velmi silné a musím poděkovat Kláře za její skvělé nasměrování a bezpečné vedení. Po cvičení jsem cítila velkou únavu, ale zároveň úlevu, že je možné takto negativní pocity z těla vypouštět. Po konzultaci mi skvělou oporou bylo to, že jsem Kláru mohla dále online kontaktovat o radu nebo sdílení pocitů. Záhy po konzultaci jsem začala silně pociťovat, že můj život se opravdu začal zpomalovat. Začala jsem si pravidělně dávat detoxikační koupele a dokonce jsem si obrazem zachytila své "Zpomal", které je pro mě nyní velmi důležité. I ostatní věci jsem začala dělat s větší pomalostí - ať už chůze, příprava a konzumace jídla, omezila jsem své aktivity, začala chodit mnohem dříve spát a dokonce jsem dala výpověď v práci, kde jsem se velmi vyčerpávala. Stále jsem na cestě k uzdravení a k lepšímu životu, součástí cesty jsou další terapeutické metody, ale Klářina konzultace byla významnou součástí mé transformace.

Petra Kvítková

Objednejte si konzultaci!

Obnovte komunikační kanál se svou duší skrz obrazy, které v ní dřímají.

Pokud máte ještě nějaké otázky, ráda Vám je zodpovím a domluvím s Vámi termín naší konzultace. Stiskněte tlačítko objednat a jdeme na to.

První seznamovací konzultace
450 Kč
půlhodinová ochutnávka
Online konzultace
650 Kč
za hodinové sezení
Osobní setkání
900 Kč
za hodinové sezení