Máte psychosomatické potíže a hledáte pro ně řešení? Víte, že je třeba léčit tělo i mysl zároveň, ale nevíte, jak na to?

Chcete změnit svůj životní styl a jídelníček, ale potřebujete podporu?

Podívejme se na to společně!

Jmenuji se Klára Domlátilová, jsem průvodkyně životní očistou a arteterapeutka.

Nakládala jsem si toho v životě opravdu hodně. Vyčerpávala jsem se pod každodenním stresem a neuměla jsem dočerpávat své zdroje. Až mi selhalo trávení a prolezla mě kvasinková infekce.

Cestu mi pomohla najít arteterapie, řízená meditace a kompletní změna stravy - protikvasinková dieta.

Naučím Vás, jak opustit nefunkční vzorce 'Musím všechno zvládnout' a najít nové ve stylu 'Můžu si to dovolit jinak'.

Sama jsem si dlouho myslela, že svou cestu si každý musí prošlapat sám, že mi s mými problémy nikdo pomoci nemůže.

Jenže pak se má situace zamotala moc, k zdravotním problémům se přidala neplodnost a k tomu obří stresy v práci. Našla jsem terapeutku, která mi neradila, co mám dělat. Jen mě provedla k řešení, které jsem měla stále v sobě. To je způsob, který nabízím i Vám.

Potřebujete najít klíč k situaci, který bude přímo Vám na míru! Jsem tu pro Vás, abychom vše osobně probrali a vytáhli poklady Vaší mysli i těla, které pro sebe budete moci použít kdykoli znovu v běžném životě.

Provedu Vás tou Vaší cestou.

Co Vám přinese osobní konzultace se mnou

 • Posílíme Vaše sebevědomí ve změně, kterou děláte.
 • Podíváme se na celkový obraz Vaší situace, najdeme klíče k jejímu pochopení a pak už vykročíte ke zdraví.
 • Dám vám nástroje, jak nové poznání začlenit do běžného života a motivuji Vás to opravdu udělat.
 • Objevíme Vaše vnitřní zdroje, ze kterých načerpáte sílu projít Vaší situací k pevnějšímu zdraví a spokojenosti.

Jaké metody používám

Dívám se celostně na vaši situaci, následně používám terapeutické nástroje, které vycházejí z Vašich konkrétních potřeb a preferencí.

 • Uvedete mne do celkového obrazu vaší situace.
  Je to základ pro pochopení fungování těla i mysli, obojí je intenzivně propojené.
 • Shodneme se na změnách, které potřebujete udělat
  ať už v oblasti jídla, režimu, pohybu nebo péče o svou psychiku.
 • Naučím vás jednoduchou metodu práce s myslí,
  abyste ji mohli používat kdykoli sami a ladili se tak na pozitivní změnu.
 • Nabídnu vám, jak si nakreslit svou situaci
  a nahlédnout na ní ještě z jiného úhlu než dosud.
 • Dostanete úkoly na doma, abyste změnu uvedli do chodu.
  Domluvíme se, zda je třeba ještě druhé kontrolní sezení nebo nikoli.

Jaká je cena mé osobní podpory pro Vás?

Vyberte si ze dvou možností - online konzultaci nebo živé sezení ve studiu v Praze na Letné. V současné době preferuji online, ale i živé setkání také zvládneme na jedničku. První vstupní sezení trvá 2 hodiny. Pokud se dohodneme na ještě jednom setkání, to už je jen hodinové.

Online konzultace
850 Kč
za hodinu sezení
Video konzultace
V čase dle domluvy
Z pohodlí domova
To chci!
Pokud se Vám nehodí jezdit na sezení do Prahy, smluvíme si konkrétní čas, kdy se potkáme přes skype nebo facebook na video konzultaci.
Osobní setkání
900 Kč
za hodinu sezení
V Praze na Letné
V příjemném prostředí studia Artual
Výtvarný materiál v ceně
To chci!
Pokud máte zájem o hlubší zkoumání své duše a preferujete bezpečné a příjemné prostředí mimo domov, je pro Vás osobní konzultace ideální volba.

Online nebo osobně?

Co potřebujete na online konzultaci?

 • Nemusíte za mnou jezdit do Prahy, konzultaci můžeme plnohodnotně udělat i virtuálně.
 • Stačí mít jen připojení k internetu a přístup na Skype nebo Facebook, kde se videohovor dá uskutečnit.
 • Potřebujete klidné místo, kde se budete cítit bezpečně a nebudete rušeni po dobu konzultace.
 • Vybavte se základním výtvarným materiálem, pro začátek stačí papír a pastelky, ale cokoli navíc je vítáno.

Co obnáší osobní setkání?

 • Při osobním setkání můžeme jít se sdílením a malováním rychleji do hloubky, čas je strávený velmi efektivně.
 • Studio Artual na Letné v Praze Vám poskytne bezpečný a velmi příjemný prostor, kde se snadno uvolníte.
 • V rámci konzultace dostanete všechen výtvarný materiál, který budete případně potřebovat.

Máte nějaké dotazy?

Kolik konzultací je pro mne třeba?

Tohle je velmi individuální. Vedu vás k samostatnosti, proto si společně stanovujeme úkoly na doma. Možná Vám bude stačit impuls v podobě jedné konzultace. Možná se budete po pár týdnech chtít ujistit, že jdete správným směrem, pak si dohodneme ještě jednu. Celý proces můžeme po nějaké době zopakovat, pokud to pro vás bude potřebné.

Musím umět kreslit?

Kreslení a malování budeme používat jen jako doplňkový nástroj pro ukotvení se v situaci a lepším přijetí změny. Nemusíte se tedy bát, nebudeme malovat nic komplikovaného. Jako materiál nám postačí pastelky a papír, ale kreativitě se samozřejmě meze nekladou.

Kde se konají osobní sezení?

Naživo se potkáme v útulné terapeutické místnosti studia Artual v Praze na Letné, přímo za Zemědělským muzeem, adresa je Letohradská 62. Parkování je možné na parkovacích automatech přímo vedle muzea, 50m od vstupu do studia.

Co o konzultacích říkají mé klientky

'Zpomalila jsem...'

Skypová konzultace s Klárou pro mě byla překvapivým zážitkem. Na úvod na mě velmi dobře zapůsobilo Klářino klidné a sympatické vedení. Jelikož se raději vyjadřuju slovy než obrazy, věnovaly jsme se analýze mých dvou myšlenkových map - první "mapa podpory - co mi pomáhá a zdrojuje mě v životě" a druhá "mapa mých strachů a obav". Klára mi poskytla pohled z velmi zajímavé perspektivy, který jsem předtím absolutně nebyla sto vidět. Společně jsme došly k tomu, co je v mém životě nyní klíčové - a to zpomalit ve všech možných směrech. Zároveň jsme spolu ještě udělaly cvičení zaměřené na práci s tělem - pojmenování a potom vypouštění těžkých emocí a bolestí skrze tělo ven pomocí metody smyslové vizualizace. Cvičení pro mne bylo velmi silné a musím poděkovat Kláře za její skvělé nasměrování a bezpečné vedení. Po cvičení jsem cítila velkou únavu, ale zároveň úlevu, že je možné takto negativní pocity z těla vypouštět. Po konzultaci mi skvělou oporou bylo to, že jsem Kláru mohla dále online kontaktovat o radu nebo sdílení pocitů. Záhy po konzultaci jsem začala silně pociťovat, že můj život se opravdu začal zpomalovat. Začala jsem si pravidělně dávat detoxikační koupele a dokonce jsem si obrazem zachytila své "Zpomal", které je pro mě nyní velmi důležité. I ostatní věci jsem začala dělat s větší pomalostí - ať už chůze, příprava a konzumace jídla, omezila jsem své aktivity, začala chodit mnohem dříve spát a dokonce jsem dala výpověď v práci, kde jsem se velmi vyčerpávala. Stále jsem na cestě k uzdravení a k lepšímu životu, součástí cesty jsou další terapeutické metody, ale Klářina konzultace byla významnou součástí mé transformace.
Petra Kvítková

'Přišly mi trefné asociace.'

Nevedela som čo čakať, ale bola som zvedavá ako taká arteterapia môže cez Skype fungovať. Cítila som sa však bezpečne, pokojne a veľmi príjemne. Ako keby bola Klára na káve u mňa doma. Ocenila som, že som mala na výber z viacerých nástrojov ako budeme s mojou témou pracovať. Chodili mi trefné asociácie a vďaka Kláre som sa vo svojej aktuálnej otázke pohla o pár krokov dopredu. Čaká ma ešte kopec práce, ale získala som potrebný odstup a zrkadlo. Už je mi jasnejšie ako mám postupovať ďalej, vedome sa postaviť svojim strachom a nestrkať hlavu do piesku. Tento typ online konzultácie určite odporúčam, pretože Klára je vynikajúca sprievodkyňa do tajov našich duší.
Mirka Seňkováwww.duhovamama.sk

Objednejte si konzultaci!

Podívejte se na svou situaci komplexně a odhalte možnost rozvoje ke zdraví a spokojenosti.

Pokud máte ještě nějaké otázky, ráda Vám je zodpovím a domluvím s Vámi termín naší konzultace. Stiskněte tlačítko objednat a jdeme na to.

Online konzultace
850 Kč
za hodinové sezení
Osobní setkání
900 Kč
za hodinové sezení