Potřebujete dobít baterky?

Jste unavení z každodenního běhu a potřebujete si dobít baterky? Chcete být radostnější, spontánnější a kreativnější?

Odvádí Vás v životě to, co musíte zvládnout od toho, co byste si z hloubi duše přáli dělat? Jela jsem v tom celá léta, ale našla jsem cestu ven.

Pomohu Vám v ArteBooku.

Artebook je e-book návodů na terapeutické malování, které Vás povede k větší kreativitě, radosti a autenticitě v životě.

Co Vám ArteBook přinese

 • Dám Vám jednoduché techniky arteterapie,
  které budete moci využít kdykoli ve svém běžném dni k nalezení rovnováhy.
 • Získáte nový náhled na Vaši současnou situaci.
  Malování vám totiž otevře přístup k Vaší intuici a pomůže Vám s rozhodnutími.
 • Zvýšíte si svou energii!
  Naučíte se hluboce relaxovat u meditací a uvolníte se u malování.
 • Naučím Vás, jak proměnit pocity, které Vás obtěžují.
  Malováním bezpečně vyjádříte i takové, se kterými jste si doteď nevěděli rady.
 • Oprostíte se od přebytečného stresu.
  Osvobodíte se od věčného Musím a nahradíte ho svobodným Můžu.

Jmenuji se Klára Domlátilová.

Dnes jsem sebevědomá, nezávislá a dělám přesně to, co mě naplňuje a baví. K tomuto ale vedla cesta skrz úzkosti a chronický stres z tlaku na výkon, kterým jsem trpěla už od dětství.

Zpracovala jsem je až díky imaginativním meditacím a léčivému malování.

Od roku 2009 lektoruji pro přední české galerie a od roku 2016 se věnuji arteterapii. Jsem průvodkyně životní očistou. Ukazuji lidem, jakými obrazy a jakým jídlem se krmit, aby jim bylo lépe na těle i na duši.

 

Arteterapie mi pomohla v nejtěžších chvílích mé životní cesty. V roce 2016 jsem byla na pokraji vyčerpání, miminko už pátým rokem nepřicházelo a hroutil se mi pod rukama projekt školy umění, který jsem vedla.

Z módu 'Musím všechno zvládnout' mě probrala až autonehoda, která mé priority převrátila vzhůru nohama. Měla jsem už tehdy v rukou arteterapeutické techniky, zavřela jsem se na chatě a malovala a malovala.

Nepotřebovala jsem k tomu terapeuta, jen pár impulsů v podobě meditací a malovacích úkolů k nim. Po měsíci bylo jasno: Musím zpomalit, vzdát se svých pozic a pečovat chvíli jen sama o sebe. A povedlo se!

Najednou jsem měla energie doslova na rozdávání.

Vše Vám předám v ArteBooku.

Co je ArteBook?

 • E-book návodů na léčivé malování a meditace
  Zábavnou formou příběhů, názorných obrázků i přehledných návodů na 140 stranách v PDF.
 • Provedu Vás meditacemi a léčivým malováním krok po kroku.
  Projdeme spolu 6 komplexních technik, které půjdou do hloubky Vašich životních témat.
 • Dozvíte se s čím vším Vám může malování v životě pomoct.
  Ukážu Vám to na svém vlastním příběhu a zkušenostech mých klientek.
 • Naučím Vás, jak si vykládat Vaše osobní symboly,
  které se v obrázcích objevují a nesou zásadní poselství pro Váš život.
 • Objasním Vám proč a jak fungují techniky arteterapie.
  Teorii Vám podám jednoduše a prakticky si ji rovnou otestujete na sobě.

Jaká je investice do Vaší radosti a psychické pohody?

ArteBook stojí 590,- Kč.

Arteterapie je v online světě unikátní počin. Informace a zkušenosti, které vám ArteBook zprostředkuje, nikde jinde na webu nedostanete.

Vhledy, které by vám poskytla série sezení u terapeuta nebo víkendový workshop v ceně 2500,- Kč, vám předám pohodlně a srozumitelně v eBooku, který vám přijde mailem hned, jak ho zaplatíte.

Uvařte si čaj a můžeme se do toho pustit z pohodlí Vaší pohovky.

 

To není vše! Mám pro Vás dárky!

Čtyři praktické bonusy v celkové hodnotě 1000 Kč, které ode mě dostanete zdarma.

Videa, audia a pracovní listy doplňují teorii a praxi ArteBooku, abyste díky němu prožili skutečně transformativní zážitek.

 • Video o výtvarných materiálech

Ve videu Vám názorně ukážu, jak v arteterapii využijete různé výtvarné materiály. Seznámíte se i s těmi méně obvyklými a zamilujete se do jejich používání.

17 minut videa v ceně 250,- k eBooku ZDARMA

 • Meditace Doma ve svém těle

Svým hlasem Vás provedu celým Vaším tělem a najdeme v něm pro Vás krásné místo, kde se můžete opravdu uvolnit a cítit se doma v tom nejhlubším smyslu. Vše, co v meditaci prožijete, Vám pomohu namalovat.

8 minut meditace v ceně 350,- k eBooku ZDARMA

 • Meditace Kam dál?

Ve vizualizaci se potkáte se svým moudrým vnitřním Já, které Vám pomůže nasměrovat na vaší cestě životem, plně uchopit a docenit Vaši současnou situaci, ať je jakákoli. Z této meditace vznikne podporující obrázek na Vaší další cestu.

10 minut meditace v ceně 350 Kč k eBooku ZDARMA

 • Pracovní sešit

Abyste se lépe orientovali v teorii arteterapie, dostanete navíc pracovní sešit, do kterého si budete zaznamenávat své postřehy a vyplňovat praktická cvičení. Teorie se vám dostane snadno pod kůži.

12 stran v ceně 50 Kč k eBooku ZDARMA

Navíc získáte VIP výhody!

Budu pro vás na mailu.

Kdykoli v průběhu malování se na mě můžete obrátit pro radu mailem. Nasměruji Vás, když se ztratíte.

Aktualizace e-booku

Pokud budu měnit a doplňovat tento eBook, poskytnu vám bezplatně jeho novou verzi.

Napadají Vás otázky jako...

Zvládnu to, i když neumím malovat?

Praktická cvičení jsem pro Vás navrhla tak, abyste je zvládli i Vy, kdo jste malovali naposledy na základce, i Vy, kdo se malovat bojíte. Přímo pro Vás je ArteBook určen, pomůže Vám zbavit se strachu a bloku z malování.

Kolik času mi malování zabere?

Malovací úkoly z ArteBooku zaberou mezi 10 minutami a dvěma hodinami, vždycky si můžete vybrat typ cvičení podle toho kolik času zrovna máte. Každá minuta se počítá.

Jaké pomůcky budu potřebovat?

Využijete běžné pomůcky jako tužky, pastelky, nůžky, které má každý doma. Navíc budete potřebovat aspoň dvoje libovolné barvy, abyste měli na výběr při malování. Školní vodovky nebo pastely stojí v řádech desetikorun, takže investice navíc nemusí být nijak vysoká.

Nic neriskujete! Dám vám záruku vrácení peněz.

Pokud si e-book přečtete a zjistíte, že informace v něm pro vás nejsou hodnotné, napište mi do 30 dnů od koupě, a já vám bez ptaní pošlu peníze zpět.

Máte ještě nějakou otázku?

Napište mi na klara@klaradomlatilova.cz a já vám ji moc ráda zodpovím. Jsem tu pro vás!

Co o knize říkají její čtenářky

Klárky zajímavý osobní příběh pootevírá spoustu otázek, které má v životě mnoho z nás. Velmi mě zaujala teoretická část Artebooku, neboť je psaná jasně a srozumitelně se zameřením na to hlavní. Není podstatné kolik mám zkušeností nebo jaká témata řeším, vždy si najdu to své a vždy mám možnost si říci o pomoc. Je znát, že má Klárka mnoho zkušeností. K Artebooku se ráda vrátím mnohokrát. Praktická část mi totiž může přinést vždy nové myšlenky a poodhalit další vrstvy sebe sama. Klárky Artebook vřele doporučuji.
Eliška Mabel Morkeslektorka zážitkové pedagogiky a myšlenkových map (www.inspirativnicesta.cz), umělkyně milující draky a malující intuitivní obrázky (www.vnitrnisvety.cz)
Klářin e-book se mi dostal do rukou zrovna v době, kdy jsem se snažila přestat bát vzít do ruky tužku a začít kreslit a především upustit od snahy nakreslit dokonalý obrázek. Právě jsem zkoušela jen se nechat vést a kreslit to, co cítím. Ale nenechte se mýlit, nejde jen o kreslení. Klára vás vezme na dlouho jízdu vašimi emocemi a sebepoznáním. Pokud se neumíte vypořádat se svými emocemi, mluvit o nich, vyjádřit je, držíte je v sobě, je Artebook pro vás to pravé. Vzít do ruky tužku, pastelku, štětec a vyjádřit to, co právě prožíváte, sami v sobě si to uvědomit, vyznat se v tom a dokonce mít sílu to změnit. S tím vším vám Klára pomůže. Už jenom číst e-book je inspirativní a co teprve, když se pustíte do samotných cvičení! V řadě knih vám autoři na mnoha stránkách slibují, co vše se v jejich knize naučíte a vy stále čekáte, kdy to přijde. Klára nikoliv – ta vás nutí se zamyslet a ponořit do svého nitra okamžitě. I teoretická část je nabitá cvičeními, návody a otázkami, které vás na cestě k sobě provedou. Když jsem měla vztek, zuřivě jsem čmárala černým pastelem po papíře a nemohla jsem přestat. Ta zuřivost musela ven a s Klářiným vedením se nakonec přetavila v barevně zářící na nebi se vznášející balónky a já s překvapením zjistila, že už nemám zlost, že se prostě jen usmívám. K e-booku a cvičením v něm se budu vracet neustále. Je to průvodce mými emocemi a pocity, které neumím popsat, vyjádřit nebo pochopit. Pomocník na cestě do mého nitra.
Jindřiška Novotná Kineziologie One Brain a Bachova květová terapie, nadšená amatérská výtvarnice
Klářin Arte book je skvělým pomocníkem na cestě všedními dny. Její příběh a snadno pochopitelná teorie vás uvede do tajů arteterapie a artefiletiky, a následující hravé aktivity pomohou poodhrnout záclonku přes kterou často nevidíme do hloubky našeho vlastního prožívání života. Pomocí obrázků si lze uvědomit hodně věcí, které vás mohou posunout ke své vnitřní síle. Arte book spojený s nahrávkami imaginací považuji za důvěrného průvodce a přítele nejen v životních nesnázích. Přeji hodně spokojených čtenářů a tvůrců.
Radka Rybínováterapeutka EFT a arte koučka, www.radkarybinova.cz
Věnovala jsem se čtení vašeho ArteBooku a technikám a zkoušela jsem i techniku na vztek a vše je skvělé. Musím se vám přiznat. Po tom týdnu, co se zabývám malováním a opravdu maluji každý den a zavřu se sama v pokoji klidně i s hudbou a se sluchátky, tak se cítím výrazně lépe. Určitě si udělám takový rituál, jak radíte. Pozitivem je, že všechny obrázky si schovávám a vždy, když je mi úzko, tak se na ně dívám a cítím z nich tu energii. Většina z nich je pozitivních, protože nejdříve se vzteky vyčmárám a výbrečím a pak už je mi skvěle a maluji obrázky, které mě v dalších dnech podporují. Děkuji za vaši práci. Nikdy jsem necítila takovou naději jako teď a začala jsem si vést deník vděčnosti a už týden si jej píšu, takže moje psychika je rázem úplně někde jinde a učím se, jak pracovat s emocemi. Určitě se chci věnovat i nadále těmto technikám. Přišlo to ke mě zrovna v pravou chvíli.
Lucie
Milá Kláry, jsem ráda, že jsem si zakoupila váš e-book. Bylo tam několik momentů, které mě posunuly k větší sebedůvěře. Ale za nejdůležitější považuji chvíli, kdy jsem tím konečně zpracovala můj blok vůči malování a neustálé srovnávání se. A tou památnou větou bylo: ŽÁDNÝ OBRÁZEK NENÍ ANI DOBRÝ ANI ŠPATNÝ. TEĎ JE ČAS NA VÁŠ PRVNÍ OBRÁZEK.
Martina

Kupte si ArteBook právě teď!

Naučte se dobíjet si baterky snadno a hravě. Nečekejte až Vás stres a chmury zase doběhnou, pomozte jim ven malováním.

Začněte tvořit a stvořte si svůj nový život teď hned.