Máte psychosomatické potíže a hledáte pro ně řešení? Víte, že je třeba léčit tělo i mysl zároveň, ale nevíte, jak na to?

Chcete změnit svůj životní styl a jídelníček, ale potřebujete podporu?

Podívejme se na to společně!

Jmenuji se Klára Domlátilová, jsem průvodkyně životní očistou a arteterapeutka. V Čistírně těla i mysli vás inspiruji, čím krmit své tělo a svou mysl, abyste se uzdravovali ze svých psychosomatických neduhů.

Dříve jsem si toho nakládala na bedra hodně. Vyčerpávala jsem se neustálým stresem a neuměla jsem dočerpávat své zdroje. Až mi selhalo trávení, imunita a prolezla mě kvasinková infekce.

Dostala mě z toho až protizánětlivá strava a relaxace mé vyčerpané mysli.

Pomohu vám najít přesně to, co zabere na vaše potíže.

Sama jsem si dlouho myslela, že svou cestu si každý musí prošlapat sám, že mi s mými problémy nikdo pomoci nemůže.

Jenže pak se má situace zamotala moc, ke zmíněným zdravotním problémům se přidala neplodnost a k tomu obří stresy v práci. Našla jsem terapeutku, která mi neradila, co mám dělat. Provedla mě k řešení, které jsem měla stále v sobě. A to je způsob, který nabízím i vám.

Potřebujete najít klíč k situaci, který bude přímo vám na míru! Jsem tu pro vás, abychom vše osobně probrali a vytáhli poklady z vaší historie, z mysli i těla, které pro sebe budete moci použít kdykoli znovu v běžném životě.

Provedu vás životní očistou.

Co vám přinese osobní konzultace se mnou?

 • Posílíme vaše sebevědomí ve změně, kterou chcete udělat.
 • Podíváme se na celkový obraz vaší situace, najdeme klíč k jejímu pochopení a způsob jak vykročíte ke zdraví.
 • Dám vám nástroje, jak můžete nové poznatky začlenit do běžného života a motivuji vás to opravdu udělat.
 • Objevíme vaše vnitřní zdroje, ze kterých načerpáte sílu projít vaší situací k pevnějšímu zdraví a spokojenosti.

Jaké metody používám

Dívám se celostně na vaši situaci, následně používám terapeutické nástroje, které vycházejí z vašich konkrétních potřeb a preferencí.

 • Uvedete mne do celkového obrazu vaší zdravotní situace.
  Je to základ pro pochopení fungování těla i mysli, obojí je intenzivně propojené.
 • Shodneme se na změnách, které potřebujete udělat
  ať už v oblasti jídla, režimu, pohybu nebo péče o svou psychiku.
 • Naučím vás jednoduchou metodu práce s myslí,
  abyste ji mohli používat kdykoli sami a ladili se tak na pozitivní změnu.
 • Nabídnu vám, jak si jednoduše nakreslit svou situaci.
  Díky obrázku vám na ni pomohu nahlédnout ještě z jiného úhlu než dosud.
 • Dostanete úkoly na doma, abyste změnu uvedli do chodu.
  Domluvíme se, zda je třeba ještě druhé kontrolní sezení nebo nikoli.

Jaká je cena mé osobní podpory pro Vás?

 Vstupní konzultace trvá 2 hodiny a stojí 2500,-Kč.

Pokud se dohodneme na dalším setkání, to už je jen hodinové za cenu 1250,-Kč. Sezení jsou online přes Messenger nebo Skype, dle vaší volby.

Celostní konzultace se mnou je jedinečná. Kombinuji zkušenosti v psychohygieně, arteterapii a výživě. Tím vám umožním najít skutečné zdroje vašich problémů. A dám vám možnost je odstranit nadobro.

Jak to bude probíhat?

 • Po zaplacení faktury vybereme termín vaší konzultace.
  Budete mít na výběr termíny od pondělí do pátku od 10 do 20h. Sezení trvá 2 hodiny.
 • Konzultace proběhne online na Messengeru nebo Skypu
  Pošlu vám dva úkoly, které je dobré před setkáním vyplnit (jídelníček, vizualizace).
 • Zajímat mě bude vaše osobní historie i současný stav.
  Nahlédneme do vašeho jídelníčku, do stavu psychiky a celkového životního stylu.
 • Na základě toho vám doporučím konkrétní úpravy
  vašeho jídelníčku, životosprávy a také očistu mysli. Motivuji vás s nimi opravdu začít.
 • Domluvíme se na další kontrolní sezení, pokud bude třeba.
  Obvykle bývá za 4 - 6 týdnů. Do té doby mě můžete s dotazy kontaktovat mailem.

Co potřebujete na online konzultaci?

 • Stačí mít jen připojení k internetu a přístup na Skype nebo Facebook (Messenger), kde se videohovor dá uskutečnit.
 • Potřebujete klidné místo, kde se budete cítit bezpečně, pohodlně a nebudete rušeni po dobu konzultace.
 • Připravte si tužku a papír na poznámky.

Získáte limitovaný bonus

Zahájila jsem spolupráci s výživovou poradkyní Simonou Chvátalovou. V rámci úvodní konzultace je vám k dispozici pro vaše otázky ohledně jídla také ona. Pro prvních 10 z vás za původní cenu.

Simona Chvátalová je výživová poradkyně, která nekáže jen tak od stolu. Prošla si vleklými záněty v těle, přísnou dietou i poruchou příjmu potravy. Přesto dál věří síle jídla jako léku.

Vystudovala bakaláře v oboru celostního zdraví a pokračuje na Škole Klinické naturopatie.

Máte nějaké dotazy?

Kolik konzultací je pro mne třeba?

Tohle je velmi individuální. Vedu vás k samostatnosti, proto si společně stanovujeme úkoly na doma. Možná vám bude stačit impuls v podobě jedné konzultace. Možná se budete po pár týdnech chtít ujistit, že jdete správným směrem, pak si dohodneme ještě jednu nebo dvě kontrolní konzultace.

Musím umět kreslit?

Kreslení budeme používat jen jako doplňkový nástroj pro diagnostiku a pro ukotvení změny ve vašem životě. Nemusíte se tedy bát, nebudeme malovat nic komplikovaného. Jako materiál nám postačí pastelky a papír, ale kreativitě se samozřejmě meze nekladou.

Jaká změna jídelníčku mě čeká?

Obecně se mi u klientů osvědčuje omezení cukru ve stravě, navýšení kvalitního tuku a vyvážené konzumování živočišných bílkovin. Jídelníček budeme sestavovat spolu podle vašich obtíží, možností a preferencí. Umím si poradit i s vegetariány. Veganství je pro mě ale nerozlousknutelným oříškem.

Co o konzultacích říkají mé klientky

Nevedela som čo čakať, ale bola som zvedavá ako taká terapia môže cez Skype fungovať. Cítila som sa však bezpečne, pokojne a veľmi príjemne. Ako keby bola Klára na káve u mňa doma. Ocenila som, že som mala na výber z viacerých nástrojov ako budeme s mojou témou pracovať. Chodili mi trefné asociácie a vďaka Kláre som sa vo svojej aktuálnej otázke pohla dopredu. Čaká ma ešte kopec práce, ale získala som potrebný odstup a zrkadlo. Tento typ online konzultácie určite odporúčam, pretože Klára je vynikajúca sprievodkyňa do tajov našich duší.
Mirka Seňkováwww.duhovamama.sk
Celostní konzultace s Klárou mi přinesla jeden velmi významný aha moment. Velké uvědomění, že teď je konečně čas slyšet a vnímat sebe. Odbourala jsem strach z budoucí ztráty příjmů a přišla obrovská úleva. Vím, že toto moje současné 'pohodlí' nemusí být stabilní stav, až vyslyším sama sebe, odpočinu si, tak se zase rozjedu. Konzultaci s Klárou doporučuji, pokud potřebujete utřídit myšlenky, zorientovat se v situaci, když přes stromy nevidíte les. Něco mezi koučingem a terapií.
Irena Gajdošováauditorka
Skype hovory s tebou byly pro mě velmi obohacující a díky nim jsem si uvědomila jak mocné je podvědomí, jak pracovat s pocity a hlavně jak s nimi pracovat ve svém těle. Spoustu odpovědí jsem vždy hledala ve vnějším světě, na internetu, v knihách, ale nakonec jsem si uvědomila, že na spoustu otázek si umím odpovědět sama a vlastně si to i sama v sobě vyřešit. Jen šlo o to, aby mě někdo správně nasměroval a ukázal, jak na to. Klári, opravdu jsi mi moc pomohla.
Romana Bělunkováúčetní
Konzultace s Klárou byla skvělá. Nikdy by mě nenapadlo, jak moc je zdraví provázáno s psychickou pohodou a různými životními situacemi. Ale právě díky Klářinu klidnému vedení jsem ty souvislosti vidět začala. Hned druhý den jsem se začala cítit psychicky mnohem lépe. A i když si uvědomuji, že uzdravení je během na delší trať, už vím, že to zvládnu. A to právě díky Kláře, která mi dala správný směr a užitečné tipy.
Simonaadministrativní pracovnice
Skypová konzultace s Klárou pro mě byla překvapivým zážitkem. Na úvod na mě velmi dobře zapůsobilo Klářino klidné a sympatické vedení. Jelikož se raději vyjadřuju slovy než obrazy, věnovaly jsme se analýze mých dvou myšlenkových map. Klára mi poskytla pohled z velmi zajímavé perspektivy, který jsem předtím absolutně nebyla sto vidět. Společně jsme došly k tomu, co je v mém životě nyní klíčové - a to zpomalit ve všech možných směrech. Po konzultaci mi skvělou oporou bylo to, že jsem Kláru mohla dále online kontaktovat o radu nebo sdílení pocitů. Záhy po konzultaci jsem začala silně pociťovat, že můj život se opravdu začal zpomalovat. Dokonce jsem dala výpověď v práci, kde jsem se velmi vyčerpávala. Stále jsem na cestě k uzdravení a k lepšímu životu. Klářina konzultace byla významnou součástí mé transformace.
Petra Kvítková

Proč konzultovat se mnou?

 • Jsem průvodkyně životní očistou a arteterapeutka.
 • Od roku 2015 se zabývám arteterapií a od 2018 konzultuji protizánětlivou dietu. Napsala jsem e-book Léčím se jídlem - Protikvasinková dieta, který pomohl už 1500 lidí na cestě ke zdraví.
 • Nejlepší výsledky zaznamenávám u klientů, kteří se nebojí spolu s tělem léčit i mysl. Právě tento postup jako jediný pomohl i na moje celostní potíže. A právě ten nabízím i vám.

Objednejte si konzultaci!

Poznejte svůj stav celostně a odhalte možnosti svého rozvoje ke zdraví a spokojenosti.

Už na to nemusíte být sami. Dopřejte si individuální péči a nechte si pomoct. To je to nejlepší, co pro sebe i své blízké můžete udělat.