Toužíte dlouho po dítěti? Zkoušíte všechno možné, ale už vám dochází síla?

Ať už řešíte, jak podpořit přirozené otěhotnění, uvažujete o IVF nebo už jím procházíte, to nejdůležitější je, podpořit se psychicky. Znám to ze své vlastní devítileté zkušenosti s těhotněním.

Proto vám nabízím terapeutickou konzultaci.

Co vám konzultace přinese

 • Ukážu vám, jak najít vnitřní klid i v náročné situaci.
  Není třeba se bezhlavě hnát do dalších metod podporujících otěhotnění. Můžete si na sebe udělat čas, vyživit se a opečovat.
 • Pomohu vám obnovit víru ve vaši vlastní cestu.
  Zorientujeme se ve vaší situaci a najdeme směr, kudy má smysl se ubírat dál.
 • Objevíme a podpoříme zdroj síly, který vám pomůže jít dál.
  Najdeme ve vašem životě chvíle radosti a štěstí a necháme je rozprostřít do vašich dní.
 • Ukážu vám, jak můžete lépe hospodařit se svou energií.
  Necháme ji rozproudit tam, kde se zasekla a naopak ji zklidníme tam, kde moc blázní.

Cena konzultace je 3000 Kč.

Setkání trvá 60 minut a probíhá online přes aplikaci Zoom. Nabídnu vám termíny ve všední dny od 9 do 14h. Navíc vám pošlu ze sezení záznam jako možnost se k důležitým aha momentům vracet.

Proč do toho jít se mnou

 • Prošla jsem džunglí všem možných metod. Provedu vás.
  Prošla jsem nejrůznější metody podpory početí od cvičení pánevního dna přes symptotermální metodu, všemožné doplňky stravy, až po různé metody práce s myslí i návštěvu vědmy. Od tradiční čínské medicíny až po IVF. Pomohu vám se v té džungli zorientovat.
 • Hluboce vám naslouchám a naciťuji vaši situaci.
  Je to můj přirozený dar. Jsem v rozhovoru skutečně s vámi, ať se děje cokoli. Poskytuji vám bezpečný prostor sdílet vše, co je právě třeba.
 • Dokážu si velmi dobře vybavit temné časy, kdy už se vám nechce ráno ani vstát z postele.
  Vzpomínám si na frustraci a vyčerpání, naděje a zklamání, která se odehrávají každý měsíc znovu a znovu. Ukážu vám z toho kruhu cestu ven.
 • Jsem certifikovaná arteterapeutka. Se ženami a tématem otěhotnění pracuji od roku 2018.

Jaké metody používám

Představím vám různé metody arteterapie, které zkombinujeme podle vašeho naladění.

 • Vaše vlastní obrázky
  Díky malování ze sebe můžete dostat přetlak emocí a posvítit si na souvislosti, které na první pohled nejsou vidět.
 • Obrázkové karty
  Hledání odpovědí v obrázkových kartách je pro vás, kteří se na malování necítí. Přesto, že jste obrazy na nich nevytvořily vy, můžete v nich vidět lépe svou situaci.
 • Vizualizace
  Velmi mocné jsou obrazy, které vydá vaše vlastní tělo. Zavřete oči a já se vás budu ptát na vjemy, které vám přicházejí.
 • Pokud vám ani jedna z možností nesedne, můžeme prostě jen mluvit. Žádné předchozí zkušenosti s arteterapií nejsou třeba.

Jak to bude probíhat?

 • Konzultace proběhne online přes aplikaci Zoom.
  Připojit se k němu můžete z telefonu nebo počítače. Stačí mít jen internetové připojení.
 • Potřebujete už jen klidné místo a 60 minut času.
  Vyberte takové, kde se budete cítit bezpečně, pohodlně a nebudete rušeni po dobu konzultace.
 • Z konzultace dostanete záznam.
  Nemusíte se soustředit na psaní poznámek, stačí se jen ponořit do rozhovoru.
 • Domluvíme se, zda je pro vás vhodná další terapie.
  Na konci konzultace vám nabídnu možnosti další spolupráce, kde budeme moci jít více do hloubky příčin neplodnosti.

Co dál, pokud se dohodneme na spolupráci

Na konci konzultace vám nabídnu možnost další spolupráce, kde budeme moci jít více do hloubky. Můžete si vybrat z několika cenově výhodných balíčků.

V terapii se po důkladném zazdrojování pustíme do hledání příčin vašich potíží s otěhotněním a dalších témat, která s ním přímo souvisí jako jsou rodové zátěže, partnerské nastavení, práce s životní energií, otázky naplnění života i bez dítěte.

Společně proměníme vaše strachy a bolesti v tématu mateřství v dary. Vystoupí ze stínu a vyživí nejprve vás a prodchnou celý váš život. Z toho bodu budete schopna skutečně tvořit svůj život a pomoci na svět i životu novému, který skrze vás může přijít.

Co o konzultacích říkají mé klientky

Nevedela som čo čakať, ale bola som zvedavá ako taká terapia môže cez Skype fungovať. Cítila som sa však bezpečne, pokojne a veľmi príjemne. Ako keby bola Klára na káve u mňa doma. Ocenila som, že som mala na výber z viacerých nástrojov ako budeme s mojou témou pracovať. Chodili mi trefné asociácie a vďaka Kláre som sa vo svojej aktuálnej otázke pohla dopredu. Čaká ma ešte kopec práce, ale získala som potrebný odstup a zrkadlo. Tento typ online konzultácie určite odporúčam, pretože Klára je vynikajúca sprievodkyňa do tajov našich duší.
Mirka Seňkováwww.mirkasenkova.sk
Děkuju Klárko, mně je tak krásně. Mé tělo je v ráji a já s ním. Kila ze mně spadla a to jsem myslela, že je mi dobře. Děkuji. Opravdu jsi mne navedla, že vlastně není nic moc potřeba než ukotvit se v těle, přijmout pocity, dovolit si uvolnit se a podpořit sama sebe. Vše ostatní přichází samo.
Marika Kyselováterapeutka
Skype hovory s tebou byly pro mě velmi obohacující a díky nim jsem si uvědomila jak mocné je podvědomí, jak pracovat s pocity a hlavně jak s nimi pracovat ve svém těle. Spoustu odpovědí jsem vždy hledala ve vnějším světě, na internetu, v knihách, ale nakonec jsem si uvědomila, že na spoustu otázek si umím odpovědět sama a vlastně si to i sama v sobě vyřešit. Jen šlo o to, aby mě někdo správně nasměroval a ukázal, jak na to. Klári, opravdu jsi mi moc pomohla.
Romana Bělunkováúčetní
Konzultace s Klárou byla skvělá. Nikdy by mě nenapadlo, jak moc je zdraví provázáno s psychickou pohodou a různými životními situacemi. Ale právě díky Klářinu klidnému vedení jsem ty souvislosti vidět začala. Hned druhý den jsem se začala cítit psychicky mnohem lépe. A i když si uvědomuji, že uzdravení je během na delší trať, už vím, že to zvládnu. A to právě díky Kláře, která mi dala správný směr a užitečné tipy.
Simonaadministrativní pracovnice
Skypová konzultace s Klárou pro mě byla překvapivým zážitkem. Na úvod na mě velmi dobře zapůsobilo Klářino klidné a sympatické vedení. Jelikož se raději vyjadřuju slovy než obrazy, věnovaly jsme se analýze mých dvou myšlenkových map. Klára mi poskytla pohled z velmi zajímavé perspektivy, který jsem předtím absolutně nebyla sto vidět. Společně jsme došly k tomu, co je v mém životě nyní klíčové - a to zpomalit ve všech možných směrech. Po konzultaci mi skvělou oporou bylo to, že jsem Kláru mohla dále online kontaktovat o radu nebo sdílení pocitů. Záhy po konzultaci jsem začala silně pociťovat, že můj život se opravdu začal zpomalovat. Dokonce jsem dala výpověď v práci, kde jsem se velmi vyčerpávala. Stále jsem na cestě k uzdravení a k lepšímu životu. Klářina konzultace byla významnou součástí mé transformace.
Petra Kvítková

Co vás skutečně podpoří na cestě k miminku?

Není to žádná zázračná metoda, sebelepší odborník ani pilulka.

Je to váš vnitřní klid a hluboké setkání sama se sebou.

Dovolte si na krizi vyrůst. Provedu vás tím.