Děláte všechno pro svůj vytoužený životní cíl? Ale ten vám přes všechnu snahu stále uniká?

Přejete si jen to nejobyčejnější lidské štěstí, ale ono nikde?

Ať už je vaším snem láskyplné partnerství, naplňující práce, zdravé tělo nebo třeba početí miminka, pomůže vám jedna zásadní věc.

Najděte klid ve své situaci!

Jmenuji se Klára Domlátilová, jsem arteterapeutka a průvodkyně životní očistou.

Od roku 2009 lektoruji pro přední české galerie a od 2016 se věnuji arteterapii. Jsem členkou České arteterapeutické asociace.

Pomáhám lidem krmit se takovými obrazy a emocemi, které jim prospívají na těle i duchu.

Dnes dělám to, co mě naplňuje a neskutečně baví, přestože pár let zpátky jsem se válela v pochybnostech o sobě samé a depresích. Pak přišla ta nejtěžší rána, nedařilo se nám počít miminko.

Před pár lety jsem neměla pražádnou energii. Viděla jsem, jak se mi každý můj sen rozpadá pod rukama. Chtěla jsem úspěch v podnikání, šťastný vztah s mým mužem a přála jsem si už pár let miminko. Ale na nic z toho neměla dost síly.

Ať jsem dělala cokoli, vždy jsem narazila. Vyčerpala se až na dno a musela svůj sen opustit.

Tohle schéma se opakovalo pořád dokola, s prací, se vztahem i s miminkem. Až do té chvíle než jsem do hloubky pochopila, přijala a prožila, že to neutlačím. Že potřebuji péči o svou zraněnou duši. Že se potřebuji naučit žít vyrovnaně a pak přijde všechno ostatní.

Pojďte i vy opečovat svou duši...

...v arteterapeutickém kurzu Otevřená životu.

Co v kurzu získáte?

 • Naučím vás hluboce relaxovat a odložit přehnané úsilí.
  Najdeme pro vás zdroj životní síly, který vás kdykoli znovu dosytí energií.
 • Ukážu vám, jak číst ve vašich obrázcích.
  Jsou v nich schována řešení situací, které se vám teď zdají neřešitelné.
 • Posvítíme si na vaše nejhlubší životní sny a cíle
  a najdeme způsob, jak se k nim postavit, když se zatím nechtějí splnit.
 • Odblokujeme omezení, která vás v životě brzdí.
  A vy se budete moct plně otevřít životu a vykročit za svým snem s klidem a lehkostí.

Naučím vás svou metodu Obrazové prožívání.

Zahrnuje moje srdcové techniky arteterapie a prvky somatického prožívání.

Meditace

Svým hlasem vás provedu vizualizacemi, které vám pomohou naladit se do hloubi sama sebe. Vytáhneme z ní vaše skutečné potřeby. Posvítíme si na strachy a blokující přesvědčení.

Malování

Není vůbec nutné umět malovat! Pomocí léčivého malování budeme jednoduchým způsobem dávat na papír své emoce. Budete v nich snadno číst jako v knize, a udržovat tak přímé spojení se svou duší.

Ukotvení

Naučím vás jednoduché ukotvující techniky. Můžete je instantně používat, kdykoli si vzpomenete. Právě tím ještě prohloubíte užitek z kurzu a využijete poznatky z něj v běžném životě.

Vše on-line! Hravou formou videí, audionahrávek a textů.

O čem kurz bude

 • 1
  První týden vás naučím bezpečně pouštět negativní emoce.
  Zkusíte si, jak se můžete jednoduše naplňovat pozitivními a vyživujícími pocity kdykoli potřebujete. Zjistíte, jaká emoce je pro vás teď vůbec nejdůležitější.
 • 2
  Druhý týden podpoříme vaše životní zdroje.
  Pokud už dlouho o něco usilujete a bez výsledku, váš zdroj síly a radosti už je pravděpodobně velmi vyčerpaný. Spolu ho hravě doplníme.
 • 3
  Třetí týden vám ukážu, jak naplnit svůj život radostí.
  Ukážeme si, jak můžete cítit pocit naplnění už teď. Jak k němu směřovat svůj život.
 • 4
  Čtvrtý týden uvolníme tlak na výsledek vaší snahy.
  Zbavíte se nadbytečného lpění, abyste mohla s lehkostí vykročit na vaši další cestu.
 • 5
  Pátý týden navíc vám dám na dokončení.
  Nechám vám potřebný čas na doběhnutí procesu a podpořím vás svou konzultací témat, která se vám ještě otevřela.

Kolik do sebe investujete?

Cena čtyřtýdenního kurzu je 2490,- Kč.
A páty týden konzultací je zdarma!

Kurz Otevřená životu je ojedinělým počinem. Péče a techniky, které díky němu získáte, byste získali za 10 sezení s terapeutem v ceně mezi 8 a 10 tisíci korunami.

Do kurzu Otevřená životu jsem dala své nejcennější životní zkušenosti i své odborné znalosti na poli arteterapie, kterými teď chci pomoct Vám.

Vyberte si ze tří verzí kurzu tu, která sedne přímo vám.

Základní verze
2490 Kč
Základní čtyřtýdenní kurz Otevřená životu s jedním týdnem navíc zdarma.
Snaživá verze
2590 Kč
Speciálně pro vás, které toužíte po miminku. K základnímu kurzu dostanete navíc 5 videí od lektorek zaměřených na cestu za dítětem.
Hýčkací verze
6990 Kč
Základní verze kurzu spolu s mojí intenzivní podporou. K pěti týdnům kurzu Otevřená životu dostanete balíček pěti hodinových video konzultací osobně se mnou.

Jak online kurz probíhá?

 • Kurz je na čtyři týdny plus jeden týden navíc.
  První kapitola kurzu se vám otevře v den, kdy si kurz koupíte, a další vždy přesně po týdnu. Celý kurz trvá čtyři týdny. Vyhraďte si na něj 2-3 hodiny kdykoli během týdne. V pátém týdnu můžete dodělávat a já vám budu k dispozici ke konzultaci.
 • Dostanete přístup do on-line členské sekce.
  Formou videí, audionahrávek a textů vás provázím postupně celým kurzem. Vše je jednoduché a přehledné. Motivovat k postupu vpřed vás budu maily, které posílám jednou až dvakrát týdně.
 • V každém ze čtyř týdnů vás čeká meditace, malování a ukotvení.
  Meditace (vizualizace) je vždy nová k tématu týdne, léčivé malování z ní vychází a ukotvení je námět, jak vše začlenit do každodenní praxe. Nemusíte vůbec umět malovat. Mám i speciální techniku pro ty z vás, které se na malování prostě necítí. Potřeba je jen chuť zkusit něco nového.
 • Je pro vás připravena podpůrná uzavřená ženská skupina na facebooku.
  Tam můžete s ostatními členkami kurzu sdílet své zážitky, trable i radosti z každého týdne. Právě tam pro vás budu i já připravena pomoct s čímkoli, co se na vaší cestě kurzem vyskytne.
 • Výhodou on-line kurzu oproti klasickým seminářům je, že
  Můžete zvolit vlastní tempo, dělat jednotlivé kroky, kdy vám to vyhovuje. Můžete se k jednotlivým tématům vrátit kdykoli potřebujete. Znovu si projít ty části, které vám přinesly největší užitek. Kurz i přístup do FB skupiny vám zůstane navždy.

Podívejte se, jak to

v kurzu vypadá!

Ale to ještě není všechno!

Budete mít podporu skupiny.

Pozvu vás do uzavřené FB skupiny, kde najdete podporu moji i žen, které kurzem procházejí nebo už prošly.

Budu pro vás na mailu a messengeru.

Kdykoli v průběhu kurzu se na mě můžete obrátit pro radu mailem nebo v soukromé zprávě na FB. Jsem tu pro vás.

Dostanete další verzi kurzu zdarma.

Pokud budu doplňovat a vylepšovat tento kurz, poskytnu vám bezplatně jeho novou verzi.

Co našly v kurzu ženy před Vámi

Do kurzu Otevřená životu jsem vstupovala se mírnou skepsí. Jednak jsem řešila jiný problém, než na který je primárně orientovaný a druhak rozhodně nejsem milovník kreslení. Proto jsem vůbec nečekala, jak hluboká cesta do sebe sama se přede mnou otevře...
Lucie Klabanovámentorka a autorka projektu Make it easy make-it-easy.cz
Milá Kláro, chtěla bych Ti poděkovat za Tvou úžasnou práci a způsob, jakým jsi nám zprostředkovala malá ale hluboká zastavení se sama se sebou. Děkuji za Tvou zpětnou vazbu a schopnost rozpoznat spojitosti, i když nás osobně neznáš. Líbila se mi šíře a rozdílnost jednotlivých technik a také jejich zařazení s tématy, které se krásně doplňovalo. Byl to pro mě velice důležitý měsíc, kdy jsme si skrze procesy kurzu našla důležitý čas na to se zastavit a napojit se sama na sebe. Udělala jsem důležitá rozhodnutí ohledně návratu domů do ČR. Znamená to pro mě veliký posun a krok, který jsem potřebovala udělat a nebyla si stále jistá.
Karolína Šrámkovástředoškolská pedagožka
Velmi děkuji za možnost účastnit se kurzu Otevřená životu. Pomohl mi zastavit se a uvědomit si, že čas věnovaný pouze sama sobě, je pro mě velmi důležitý a léčivý. Díky meditacím jsem se dostala mnohem hlouběji, než kdy bych byla schopna zajít. Objasnily mi mnoho příčin mého chování a pomohly mi podívat se na danou situaci s nadhledem. Uvědomila jsem si, že já sama znám odpovědi na všechny své otázky. Pokud se zaměřím do svého nitra a budu naslouchat sama sobě, budu vědět, co je pro mě správné a pravdivé. Prozření, které mě během cesty kurzem potkalo, považuji za velmi cenné. Mnohokrát Kláře děkuji za její práci, která má velký smysl. Děkuji, že sdílí své vlastní zkušenosti, svůj příběh, který může být pro mnoho žen velkou inspirací. Jsem si jistá, že mnoha ženám může pomoci nalézt zpět svou ztracenou sílu.
Hana Přikrylováditevitano.cz
S Klárou jsem se seznámila díky jejímu ebooku Protikvasinková dieta, který mě oslovil vzhledem k mým vleklým zdravotním problémům. Ve chvíli, kdy jsem zažívala fyzický i psychický propad se objevil Klářin arteterapeutický kurz Otevřená životu a já cítila volání se kurzu zúčastnit. Nemám vztah k malování, a tak pro mne metoda dávání emocí na papír kreslením byla docela výzvou. Přesto jsem si z kurzu odnesla dva velmi silné zážitky. První bylo vypouštění vzteku čmáráním a trháním papíru (obyčejného letáku), díky kterému jsem opravdu dokázala vypustit silné nahromaděné emoce. Druhým klíčovým momentem kurzu byla skypová konzultace, která pro byla překvapivým zážitkem. Na úvod na mě velmi dobře zapůsobilo Klářino klidné a sympatické vedení. Jelikož se raději vyjadřuju slovy než obrazy, věnovaly jsme se analýze mých dvou myšlenkových map. Klára mi poskytla pohled z velmi zajímavé perspektivy, který jsem předtím absolutně nebyla sto vidět. Společně jsme došly k tomu, co je v mém životě nyní klíčové - a to zpomalit ve všech možných směrech. Zároveň jsme spolu ještě udělaly cvičení zaměřené na práci s tělem - pojmenování a potom vypouštění těžkých emocí a bolestí skrze tělo ven pomocí metody smyslové vizualizace. Cvičení pro mne bylo velmi silné a musím poděkovat Kláře za její skvělé nasměrování a bezpečné vedení. Záhy po konzultaci jsem začala silně pociťovat, že můj život se opravdu začal zpomalovat. Začala jsem si pravidělně dávat detoxikační koupele a dokonce jsem si obrazem zachytila své "Zpomal", které je pro mě nyní velmi důležité. I ostatní věci jsem začala dělat s větší pomalostí - ať už chůze, příprava a konzumace jídla, omezila jsem své aktivity, začala chodit mnohem dříve spát a dokonce jsem dala výpověď v práci, kde jsem se velmi vyčerpávala. Stále jsem na cestě k uzdravení a k lepšímu životu, součástí cesty jsou další terapeutické metody, ale Klářina konzultace byla významnou součástí mé transformace.
Petraadministrativní pracovnice

Máte ještě nějaké otázky?

Kurz Otevřená životu JE PRÁVĚ PRO VÁS,

...pokud cítíte jakékoli negativní emoce ohledně své současné situace. V tom případě vám moje jemné vedení pomůže je odkrývat, najít jejich pravé příčiny a hledat na ně lék.

...když chcete změnit své vnímání cesty za svým snem, ať už je jakýkoli. Uchopit ji jako cestu seberozvoje. Kurz je transformační, je třeba si být vědoma, že se jím může ve vás i ve vašem okolí leccos změnit.

... i pokud si myslíte, že neumíte malovat, ale chtěla byste to zkusit. Pokud malovat vůbec nechcete, mám pro vás záložní metodu, která vás bude bavit určitě!

Kurz Otevřená životu PRO VÁS NENÍ,

...pokud máte vážné psychické problémy nebo na ně berete i léky. V takovém případě vám doporučuji se obrátit na terapeuta a řešit s ním situaci zcela individuálně.

... když nemáte žádné problémy a berete svou životní cestu s lehkostí v srdci a úsměvem na tváři. K tomu vám moc gratuluji, kurz zřejmě nepotřebujete.

Dám vám záruku vrácení peněz!

Nemohu vám dát záruku, že vám můj kurz pomůže, to bohužel nemůže nikdo. Záleží to do velké míry i na vás samotných. Ale mohu vám dát záruku vrácení peněz. Pokud do 14 dnů od  začátku kurzu zjistíte, že vám kurz nic nepřináší, napište mi, vrátím vám bez ptaní peníze zpět.

Máte ještě nějaké otázky?

Napište mi na klara@klaradomlatilova.cz a já vám je moc ráda zodpovím. Jsem tu pro vás!

Objednejte si kurz ještě dnes!

Já sama hodně zvažuji každou metodu, která hlásá, že vede ke splnění mého snu. Ne vždy je na ní ten pravý čas.

Když ale můžu udělat něco pro obnovení svých vnitřních zdrojů a navrácení se do rovnováhy, neváhám, je to investice, která se mi vždycky mnohonásobně vrátí.

Začněte o svou duši pečovat hned teď a vraťte se ke zdroji své síly a radosti!

Základní verze
2490 Kč
Základní čtyřtýdenní kurz Otevřená životu s jedním týdnem navíc zdarma.
Snaživá verze
2590 Kč
Speciálně pro vás, které toužíte po miminku. K základnímu kurzu dostanete navíc 5 videí od lektorek zaměřených na cestu za dítětem.
Hýčkací verze
6990 Kč
Základní verze kurzu spolu s mojí intenzivní podporou. K pěti týdnům kurzu Otevřená životu dostanete balíček pěti hodinových online konzultací osobně se mnou.