Máte pocit, že vaše životní sny jsou nedosažitelné?

Přestože děláte všechno možné, cíl vám stále uniká?

Točíte se v kolečku očekávání a zklamávání?

Ať už je vaším snem

Láskyplný vztah

Početí miminka

Naplňující práce

Zdravé tělo

Jiná výhra

Pomohu vám z kruhu ven v kurzu Otevřená životu.

Co vám v kurzu předám?

Pomohou vám 4 principy

 • 1
  PŘIJETÍ EMOCÍ: První týden vás naučím bezpečně pouštět negativní emoce.
  Zkusíte si, jak se můžete jednoduše naplňovat pozitivními a vyživujícími pocity kdykoli potřebujete. Zjistíte, jaká emoce je pro vás teď vůbec nejdůležitější.
 • 2
  VYŽIVENÍ: Druhý týden podpoříme vaše životní zdroje.
  Pokud už dlouho o něco usilujete a bez výsledku, váš zdroj síly a radosti už je pravděpodobně velmi vyčerpaný. Spolu ho hravě obnovíme.
 • 3
  NAPLNĚNÍ: Třetí týden vám ukážu, jak se naplnit zevnitř.
  Ukážeme si, jak můžete cítit pocit naplnění už teď a nečekat na naplnění zvenčí. Najdeme, co pro to potřebujete udělat právě teď.
 • 4
  ODEVZDÁNÍ: Čtvrtý týden uvolníme tlak na výsledek.
  Zbavíte se nadbytečného lpění, které dosažení vašeho cíle blokuje. S lehkostí budete moci vykročit na vaši další cestu.

v kurzu Otevřená životu

za 4 týdny v ceně 4900Kč.

Kde se vzaly 4 principy

4 principy pro šťastný život navzdory těžké situaci jsem objevila na své cestě za miminkem, která trvala dlouhých 10 let a nakonec byla korunována úspěchem. Místy mě snažení tak zmáhalo, že už jsem ztrácela víru i sílu jít dál. Vždy mě ale provázelo vědomí, že celá ta naše dlouhá cesta má svůj smysl.

A opravdu. Objevila jsem během té doby neskutečné poklady, které posunuly můj život na jinou úroveň. Prohloubil a utužil se vztah s mým mužem, objevila jsem své poslání v provázení lidí jejich životními proměnami, založila jsem Čistírnu těla i mysli.

Ale to není všechno, našla jsem terapeutické nástroje pro práci s myslí i tělem, které jsem vyzkoušela na sobě a začala skrze ně pomáhát tisícům dalších lidí.

Teď vám chci ty největší poklady své cesty nabídnout k užívání.

Naučím vás svou metodu Obrazové prožívání.

Zahrnuje moje srdcové techniky arteterapie s prvky somatického prožívání.

Meditace

Svým hlasem vás provedu vizualizacemi, které vám pomohou naladit se do hloubi sama sebe. Vytáhneme z ní vaše skutečné potřeby. Posvítíme si na strachy a blokující přesvědčení.

Malování

Není vůbec nutné umět malovat! Pomocí léčivého malování budeme jednoduchým způsobem dávat na papír své emoce. Budete v nich snadno číst jako v knize, a udržovat tak přímé spojení se svou duší.

Ukotvení

Naučím vás jednoduché ukotvující techniky. Můžete je instantně používat, kdykoli si vzpomenete. Právě tím ještě prohloubíte užitek z kurzu a využijete poznatky z něj v běžném životě.

Vše on-line! Hravou formou videí, audionahrávek a textů.

Kurz vás posílí na cestě za:

 • naplňujícím partnerstvím a láskyplnými vztahy
 • narozením vysněného dítěte a radostným mateřstvím
 • nalezením a rozvíjením svého poslání
 • úspěchem v práci a materiálním zajištění
 • zdravým tělem i myslí
 • jakýmkoli jiným vroucím přáním

Kolik do sebe investujete?

Cena kurzu je 4900,- Kč.

Obsahuje 4+1 týden kurzu a fb skupinu.

Kurz Otevřená životu je ojedinělým počinem. Péče a techniky, které díky němu získáte, byste získali za 10 sezení s terapeutem v ceně mezi 10 a 20 tisíci korunami.

Do kurzu Otevřená životu jsem dala své nejcennější životní zkušenosti i své odborné znalosti na poli arteterapie, kterými teď chci pomoct i vám.

Jak online kurz probíhá?

 • Můžete začít hned teď.
  První kapitola kurzu se vám otevře po přijetí platby a další vždy přesně po týdnu. Celý kurz trvá čtyři týdny. Vyhraďte si na něj 1-2 hodiny kdykoli během týdne. V pátém týdnu můžete dodělávat a já vám budu k dispozici ke konzultaci.
 • Dostanete přístup do on-line členské sekce.
  Formou videí, audionahrávek a textů vás provázím postupně celým kurzem. Vše je jednoduché a přehledné. Motivovat k postupu vpřed vás budu maily, které posílám jednou až dvakrát týdně.
 • V každém ze čtyř týdnů vás čeká meditace, malování a ukotvení.
  Meditace (vizualizace) je vždy nová k tématu týdne, léčivé malování z ní vychází a ukotvení je námět, jak vše začlenit do každodenní praxe. Nemusíte vůbec umět malovat. Potřeba je jen chuť zkusit něco nového.
 • Je pro vás připravena podpůrná uzavřená ženská skupina na facebooku.
  Tam můžete s ostatními členkami kurzu sdílet své zážitky, trable i radosti z každého týdne. Právě tam pro vás budu i já připravena pomoct s čímkoli, co se na vaší cestě kurzem vyskytne.
 • Výhodou on-line kurzu je, že vám zůstane navždy.
  Můžete zvolit vlastní tempo, dělat jednotlivé kroky, kdy vám to vyhovuje. Můžete se k jednotlivým tématům vrátit kdykoli potřebujete. Znovu si projít ty části, které vám přinesly největší užitek. Kurz i přístup do FB skupiny vám zůstane navždy.

Podívejte se, jak to

v kurzu vypadá!

Ale to ještě není všechno!

Budete mít podporu skupiny.

Pozvu vás do uzavřené FB skupiny, kde najdete podporu moji i žen, které kurzem procházejí nebo už prošly.

Budu pro vás na mailu a messengeru.

Kdykoli v průběhu kurzu se na mě můžete obrátit v soukromé zprávě na mailu nebo messengeru.

Dostanete další verzi kurzu zdarma.

Pokud budu doplňovat a vylepšovat tento kurz, poskytnu vám bezplatně jeho novou verzi.

Stále to není vše. Mám pro vás 8 dárečků.

Videa a audia, která rozšiřují a doplňují témata kurzu, od 8 dalších úžasných žen - terapeutek a průvodkyň.
.

Lucie Kikoťová

Aura-Soma
Lucie vám ukáže, jak poznat a vyjádřit své emoce pomocí unikátního barevného systému.

Eva Pitnerová

Karmické vzorce
Eva vám rozkryje nejčastější bloky na cestě k miminku, se kterými k ní ženy přichází.

Marika Kyselová

Harmonizace
Marika vás provede intuitivní harmonizací těla k prohloubení svého vnitřního zdroje.

Iveta Kučerová

Šťastná prsa
Iveta vám ukáže, jak se dá doplněním vnitřních zdrojů vyrovnat s hrozbou fyzické nemoci.

Eliška Mabel Morkes

Vnitřní průvodci
Eliška vám na své příběhu ukáže, jak najít naplnění ve svém jedinečném poslání.

Kristýna Roller

Jóga a mateřství
Kristýna vám odkryje, jak naplnit svůj život radostí i na dlouhé cestě k dítěti.

Veronika Sequensová

Taneční terapie
Veronika vás provede zážitkem odevzdání přímo pramenící ze zkušenosti vašeho těla.

Klaudie Fachinelli

Cesty k dítěti
Klaudie vám nabídne jednoduchou vizualizaci, ve které odevzdáte cíl svého snažení.

Co našly v kurzu ženy před Vámi

Do kurzu Otevřená životu jsem vstupovala se mírnou skepsí. Jednak jsem řešila jiný problém, než na který je primárně orientovaný a druhak rozhodně nejsem milovník kreslení. Proto jsem vůbec nečekala, jak hluboká cesta do sebe sama se přede mnou otevře...
Lucie Klabanovámentorka a autorka projektu Make it easy make-it-easy.cz
Milá Kláro, chtěla bych Ti poděkovat za Tvou úžasnou práci a způsob, jakým jsi nám zprostředkovala malá ale hluboká zastavení se sama se sebou. Děkuji za Tvou zpětnou vazbu a schopnost rozpoznat spojitosti, i když nás osobně neznáš. Líbila se mi šíře a rozdílnost jednotlivých technik a také jejich zařazení s tématy, které se krásně doplňovalo. Byl to pro mě velice důležitý měsíc, kdy jsme si skrze procesy kurzu našla důležitý čas na to se zastavit a napojit se sama na sebe. Udělala jsem důležitá rozhodnutí ohledně návratu domů do ČR. Znamená to pro mě veliký posun a krok, který jsem potřebovala udělat a nebyla si stále jistá.
Karolína Šrámkovástředoškolská pedagožka
Velmi děkuji za možnost účastnit se kurzu Otevřená životu. Pomohl mi zastavit se a uvědomit si, že čas věnovaný pouze sama sobě, je pro mě velmi důležitý a léčivý. Díky meditacím jsem se dostala mnohem hlouběji, než kdy bych byla schopna zajít. Objasnily mi mnoho příčin mého chování a pomohly mi podívat se na danou situaci s nadhledem. Uvědomila jsem si, že já sama znám odpovědi na všechny své otázky. Pokud se zaměřím do svého nitra a budu naslouchat sama sobě, budu vědět, co je pro mě správné a pravdivé. Prozření, které mě během cesty kurzem potkalo, považuji za velmi cenné. Mnohokrát Kláře děkuji za její práci, která má velký smysl. Děkuji, že sdílí své vlastní zkušenosti, svůj příběh, který může být pro mnoho žen velkou inspirací. Jsem si jistá, že mnoha ženám může pomoci nalézt zpět svou ztracenou sílu.
Hana Přikrylováditevitano.cz
S Klárou jsem se seznámila díky jejímu ebooku Protikvasinková dieta, který mě oslovil vzhledem k mým vleklým zdravotním problémům. Ve chvíli, kdy jsem zažívala fyzický i psychický propad se objevil Klářin arteterapeutický kurz Otevřená životu a já cítila volání se kurzu zúčastnit. Nemám vztah k malování, a tak pro mne metoda dávání emocí na papír kreslením byla docela výzvou. Přesto jsem si z kurzu odnesla dva velmi silné zážitky. První bylo vypouštění vzteku čmáráním a trháním papíru (obyčejného letáku), díky kterému jsem opravdu dokázala vypustit silné nahromaděné emoce. Druhým klíčovým momentem kurzu byla skypová konzultace, která pro byla překvapivým zážitkem. Na úvod na mě velmi dobře zapůsobilo Klářino klidné a sympatické vedení. Jelikož se raději vyjadřuju slovy než obrazy, věnovaly jsme se analýze mých dvou myšlenkových map. Klára mi poskytla pohled z velmi zajímavé perspektivy, který jsem předtím absolutně nebyla sto vidět. Společně jsme došly k tomu, co je v mém životě nyní klíčové - a to zpomalit ve všech možných směrech. Zároveň jsme spolu ještě udělaly cvičení zaměřené na práci s tělem - pojmenování a potom vypouštění těžkých emocí a bolestí skrze tělo ven pomocí metody smyslové vizualizace. Cvičení pro mne bylo velmi silné a musím poděkovat Kláře za její skvělé nasměrování a bezpečné vedení. Záhy po konzultaci jsem začala silně pociťovat, že můj život se opravdu začal zpomalovat. Začala jsem si pravidělně dávat detoxikační koupele a dokonce jsem si obrazem zachytila své "Zpomal", které je pro mě nyní velmi důležité. I ostatní věci jsem začala dělat s větší pomalostí - ať už chůze, příprava a konzumace jídla, omezila jsem své aktivity, začala chodit mnohem dříve spát a dokonce jsem dala výpověď v práci, kde jsem se velmi vyčerpávala. Stále jsem na cestě k uzdravení a k lepšímu životu, součástí cesty jsou další terapeutické metody, ale Klářina konzultace byla významnou součástí mé transformace.
Petraadministrativní pracovnice

Máte otázky?

Kurz Otevřená životu JE PRÁVĚ PRO VÁS,

...pokud cítíte jakékoli negativní emoce ohledně své současné situace. V tom případě vám moje jemné vedení pomůže je odkrývat, najít jejich pravé příčiny a hledat na ně lék.

...když chcete změnit své vnímání cesty za svým snem, ať už je jakýkoli. Uchopit ji jako cestu seberozvoje. Kurz je transformační, je třeba si být vědoma, že se jím může ve vás i ve vašem okolí leccos změnit.

... i pokud si myslíte, že neumíte malovat, ale chtěla byste to zkusit. Pokud malovat vůbec nechcete, mám pro vás záložní metodu, která vás bude bavit určitě!

Kurz Otevřená životu PRO VÁS NENÍ,

...pokud máte vážné psychické problémy nebo na ně berete i léky. V takovém případě vám doporučuji se obrátit na terapeuta a řešit s ním situaci zcela individuálně.

... když nemáte žádné problémy a berete svou životní cestu s lehkostí v srdci a úsměvem na tváři. K tomu vám moc gratuluji, kurz zřejmě nepotřebujete.

Máte ještě nějaké otázky?

Napište mi na klara@klaradomlatilova.cz a já vám je moc ráda zodpovím.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Dám vám záruku vrácení peněz!

Nemohu vám dát záruku, že vám můj kurz pomůže, to bohužel nemůže nikdo. Záleží to do velké míry i na vás samotných. Ale mohu vám dát záruku vrácení peněz. Pokud do 14 dnů od  začátku kurzu zjistíte, že vám kurz nic nepřináší, napište mi, vrátím vám bez ptaní peníze zpět.

Objednejte si kurz ještě dnes.

Vždy se v životě objeví nějaká nová výzva, nový cíl nebo sen, na kterém můžete lpět a blokovat ho, nebo uvolnit napětí a projít s lehkostí až k jeho splnění. Ukážu vám, jak si vybrat to druhé.

Začněte o svou duši pečovat hned teď a vraťte se ke zdroji své síly a radosti!