Cítíte se zaseknutá v nějaké oblasti života? Toužíte po něčem, co Vám stále uniká, a už Vás to štve?

Chcete vědomě tvořit svůj život, ale nevíte jak? Chtěla byste oplývat energií a zažívat pocit štěstí hned teď a ne až někdy v budoucnu?

Pročistěte svůj život.

Jmenuji se Klára Domlátilová, jsem arteterapeutka a průvodkyně životní očistou.

Od roku 2009 lektoruji pro přední české galerie a od 2016 se věnuji arteterapii. Pomáhám lidem krmit se takovými obrazy a emocemi, které jim prospívají na těle i duchu.

Dnes dělám to, co mě naplňuje a neskutečně baví, přestože pár let zpátky jsem se válela v pochybnostech o sobě samé a depresích.

Před pár lety jsem neměla pražádnou energii, viděla jsem, jak se mi každý můj sen rozpadá pod rukama. Chtěla jsem úspěch v podnikání, šťastný vztah s mým mužem a přála jsem si už pár let miminko, ale zároveň jsem na nic z toho neměla dost síly.

Ať jsem dělala cokoli, vždy jsem narazila, vyčerpala se až na dno a musela svůj sen opustit. Deprese, jak řemen.

Tohle schéma se opakovalo pořád dokola, s prací, se vztahem i s miminkem. Až do té chvíle než jsem do hloubky pochopila, přijala a prožila, že to neutlačím. Že potřebuji péči o svou zraněnou duši, že se potřebuju naučit žít šťastně a pak přijde i všechno ostatní. Ne obráceně!

Nebudu Vám vnucovat, co jsem objevila já, pomůžu vám najít to, co pro sebe potřebujete Vy. Provedu Vás metodou, která se na cestě osvědčila mně.

Pojďte najít to své štěstí.

V on-line kurzu Otevřená životu Vám ukážu jak.

Čím projdete během 4 týdnů?

 • Vyšlapete si cestu k vyživujícím emocím,
  které dosadíme na místo těch starých omletých, které už neslouží.
 • Objevíte strom síly a radosti, který ve Vás už teď roste
  a naučíte se ho používat každý den pro svou podporu.
 • Vykoupete se ve studánce naplnění, která tu je pro Vás pořád
  a zjistíte, kde všude se Vašem životě může objevit.
 • Projdete cestu odevzádání, která Vás propojí s Vaší intuicí
  a vyšším smyslem Vašeho konání tady.

Co našly v kurzu ženy před Vámi

Do kurzu Otevřená životu jsem vcházela s velkým očekáváním a nadějí, že v něm najdu spřízněné duše, které budou rozumět mým pocitům a bolesti na neúspěšné cestě k dítěti. Tenhle bod se splnil nad očekávání, ale ještě mnohé více se během těch 4 týdnů událo v mé duši a v mém srdci, a to jsem teda vůbec nečekala. Klářin opravdu citlivě zpracovaný kurz mi otevřel oči a ukázal mi něco, co jsem v sobě neuměla sama objevit. Našla jsem si čas jen pro sebe, srovnala myšlenky a priority a strhla si masku oběti, kterou jsem nosila jen proto, že můj život bez dítěte je zkrátka jiný, než život kamarádek s dětmi. Oba jsou nicméně správné, plné citu a lásky. Srdečně doporučuju, běžte do toho holky! Díky Kláro! :-)
Bc. Lucie Brodoválektorka španělštiny, konzultantka a průvodkyně po Mallorce www.spanelskyonline.cz
Velmi děkuji za možnost účastnit se kurzu Otevřená životu. Pomohl mi zastavit se a uvědomit si, že čas věnovaný pouze sama sobě, je pro mě velmi důležitý a léčivý. Díky meditacím jsem se dostala mnohem hlouběji, než kdy bych byla schopna zajít. Objasnily mi mnoho příčin mého chování a pomohly mi podívat se na danou situaci s nadhledem. Uvědomila jsem si, že já sama znám odpovědi na všechny své otázky. Pokud se zaměřím do svého nitra a budu naslouchat sama sobě, budu vědět, co je pro mě správné a pravdivé. Meditace a malování mi pomohly zvědomit si svou situaci, svůj způsob chování a pomohly pustit do mnoha tmavých koutů světlo. Prozření, které mě během cesty kurzem potkalo, považuji za velmi cenné. Mnohokrát Kláře děkuji za její práci, která má velký smysl. Děkuji, že sdílí své vlastní zkušenosti, svůj příběh, který může být pro mnoho žen velkou inspirací. Jsem si jistá, že mnoha ženám může pomoci nalézt zpět svou ztracenou sílu.
Hana Přikrylováwww.ditevitano.cz

Co v kurzu získáte Vy

 • Naučím Vás relaxovat, odložit přehnané úsilí.
  Najdeme pro Vás zdroje, které Vás kdykoli znovu dosytí energií.
 • Ukážu Vám, jak číst ve Vašich obrázcích.
  Jsou v nich řešení situací, které se Vám teď možná zadají neřešitelné.
 • Posvítíme si na Vaše nejhlubší sny a cíle
  a najdeme způsob, jak se k nim dobrat nebo je opustit.
 • Odblokujeme omezení, které Vás v životě brzdí
  a Vy se budete moct plně otevřít životu, který máte v rukou.

Jaké techniky si osvojíte

Meditace: Svým hlasem vás provedu vizualizacemi, které vám pomohou naladit se do hloubi sama sebe a vytáhnout z ní vaše skutečné potřeby, ale i posvítit si na strachy a blokující přesvědčení.

Léčivé malování: Artefiletika je pro vás úžasnou cestou bezpečně pouštět své emoce na papír, pak v nich číst jako v knize, a udržovat tak přímé spojení se svou duší. Není vůbec nutné umět malovat! Mám i záložní možnost pro ty z vás, které se na malování prostě necítí.

Techniky na doma: Naučím vás, které podporující techniky můžete používat, kdykoli si vzpomenete, a tím ještě prohloubit užitek z kurzu.

Podpora v kruhu žen: Sdílení svého příběhu, emocí a vizí je tím nejsilnějším nástrojem k opravdové změně našeho vnitřního nastavení. Proto budete kurzem procházet společně s ostatními ženami, které jdou po podobné cestě jako vy. A já pro vás budu každý den on-line ke konzultaci.

Vše on-line! Hravou formou videí, audionahrávek a textů.

Kolik do sebe investujete?

Cena čtyřtýdenního kurzu je 1990,- Kč.
Plus jeden týden konzultací zdarma.

Kurz Otevřená životu je ojedinělým počinem. Péče a techniky, které díky němu získáte, byste získali za 10 sezení s terapeutem v ceně mezi 5 a 10 tisíci korunami.

Do kurzu Otevřená životu jsem dala své nejcennější životní zkušenosti i své odborné znalosti na poli arteterapie, kterými teď chci pomoct Vám.

Jak online kurz probíhá?

 • Kurz je na čtyři týdny plus jeden týden navíc.
  První kapitola kurzu se vám otevře v den, kdy si kurz koupíte, a další vždy přesně po týdnu. Celý kurz trvá čtyři týdny. Vyhraďte si 2-3 hodiny času pro sebe každý týden. V pátém týdnu můžete dodělávat a já vám budu k dispozici ke konzultaci.
 • Dostanete přístup do on-line členské sekce,
  kde vás formou videí, audionahrávek a textů provázím postupně celým kurzem. Vše je jednoduché a přehledné. Motivovat k postupu vpřed vás budu maily, které posílám jednou až dvakrát týdně.
 • V každém ze čtyř týdnů vás čeká
  meditace (vizualizace) k tématu týdne, léčivé malování a námět, jak vše začlenit do každodenní praxe. Nemusíte vůbec umět malovat, mám i speciální techniku pro ty z vás, které se na malování necítí. Potřeba je jen chuť zkusit něco nového.
 • Je pro vás připravena podpůrná ženská skupina na facebooku,
  kde můžete s ostatními členkami kurzu sdílet své zážitky, trable i radosti z každého týdne. Právě tam pro vás budu i já připravena pomoct s čímkoli, co se na vaší cestě kurzem vyskytne.
 • Úžasnou výhodou on-line kurzu oproti klasickým seminářům je,
  že můžete zvolit vlastní tempo, můžete se k jednotlivým tématům a technikám vrátit kdykoli potřebujete, a znovu si projít ty části, které vám přinesly největší užitek. Kurz i přístup do FB skupiny vám zůstane navždy.

Podívejte se, jak to

v kurzu vypadá!

 

 

Ale to ještě není všechno!

Budete mít podporu uzavřené skupiny.

Pozvu vás do uzavřené FB skupiny, kde najdete podporu moji i žen, které kurzem procházejí nebo už prošly.

Budu pro vás na mailu a facebooku.

Kdykoli v průběhu kurzu se na mě můžete obrátit pro radu mailem nebo v soukromé zprávě na FB. Jsem tu pro vás.

Dostanete další verzi kurzu zdarma.

Pokud budu doplňovat a vylepšovat tento kurz, poskytnu vám bezplatně jeho novou verzi.

Co o kurzu říká Petra

S Klárou jsem se seznámila díky jejímu ebooku Protikvasinková dieta, který mě oslovil vzhledem k mým vleklým zdravotním problémům. Ve chvíli, kdy jsem zažívala fyzický i psychický propad se objevil Klářin arteterapeutický kurz Otevřená životu a já cítila volání se kurzu zúčastnit. Nemám vztah k malování, a tak pro mne metoda dávání emocí na papír kreslením byla docela výzvou. Přesto jsem si z kurzu odnesla dva velmi silné zážitky. První bylo vypouštění vzteku čmáráním a trháním papíru (obyčejného letáku), díky kterému jsem opravdu dokázala vypustit silné nahromaděné emoce. Druhým klíčovým momentem kurzu byla skypová konzultace, která pro byla překvapivým zážitkem. Na úvod na mě velmi dobře zapůsobilo Klářino klidné a sympatické vedení. Jelikož se raději vyjadřuju slovy než obrazy, věnovaly jsme se analýze mých dvou myšlenkových map. Klára mi poskytla pohled z velmi zajímavé perspektivy, který jsem předtím absolutně nebyla sto vidět. Společně jsme došly k tomu, co je v mém životě nyní klíčové - a to zpomalit ve všech možných směrech. Zároveň jsme spolu ještě udělaly cvičení zaměřené na práci s tělem - pojmenování a potom vypouštění těžkých emocí a bolestí skrze tělo ven pomocí metody smyslové vizualizace. Cvičení pro mne bylo velmi silné a musím poděkovat Kláře za její skvělé nasměrování a bezpečné vedení. Záhy po konzultaci jsem začala silně pociťovat, že můj život se opravdu začal zpomalovat. Začala jsem si pravidělně dávat detoxikační koupele a dokonce jsem si obrazem zachytila své "Zpomal", které je pro mě nyní velmi důležité. I ostatní věci jsem začala dělat s větší pomalostí - ať už chůze, příprava a konzumace jídla, omezila jsem své aktivity, začala chodit mnohem dříve spát a dokonce jsem dala výpověď v práci, kde jsem se velmi vyčerpávala. Stále jsem na cestě k uzdravení a k lepšímu životu, součástí cesty jsou další terapeutické metody, ale Klářina konzultace byla významnou součástí mé transformace.
Petraadministrativní pracovnice

Máte ještě nějaké otázky?

Kurz Otevřená životu JE PRÁVĚ PRO VÁS,

...pokud cítíte jakékoli negativní emoce ohledně své současné situace. V tom případě vám moje jemné vedení pomůže je odkrývat, najít jejich pravé příčiny a hledat na ně lék.

...když chcete změnit své vnímání cesty za svým snem, ať už je jakýkoli. Uchopit ji jako cestu seberozvoje. Kurz je transformační, je třeba si být vědoma, že se jím může ve vás leccos změnit.

...přestože neumíte malovat nebo si to aspoň myslíte, ale chtěla byste to zkusit. Pokud malovat vůbec nechcete, mám pro vás záložní metodu, která vás bude bavit určitě!

Kurz Otevřená životu PRO VÁS NENÍ,

...pokud máte vážné psychické problémy nebo na ně berete i léky. V takovém případě vám doporučuji se obrátit na terapeuta a řešit s ním situaci zcela individuálně.

... když nemáte žádné problémy a berete svou životní cestu s lehkostí v srdci a úsměvem na tváři. K tomu vám moc gratuluji, kurz zřejmě nepotřebujete.

Dám vám záruku vrácení peněz!

Nemohu vám dát záruku, že vám můj kurz pomůže, to bohužel nemůže nikdo. Záleží to do velké míry i na vás samotných. Ale mohu vám dát záruku vrácení peněz. Pokud do 14 dnů od  začátku kurzu zjistíte, že vám kurz nic nepřináší, napište mi, vrátím vám bez ptaní peníze zpět.

Máte ještě nějaké otázky?

Napište mi na klara@klaradomlatilova.cz a já vám je moc ráda zodpovím. Jsem tu pro vás!

A co když se snažíte o miminko stejně jako já?

Obzvlášť s Vámi cítím, sama na miminko čekám už 8 let.
Pro Vás jsem vytvořila speciální Snaživou sekci kurzu.

Bonusová sekce pro snažilky

Pět bonusových videí

Videa a audia na téma cesty za miminkem pro Vás spolu se mnou natočily čtyři inspirativní ženy Eva Pitnerová, Iveta Kučerová, Kristýna Roller a Klaudie Fachinelli.

Tyto čtyři skvělé ženy, odborné lektorky, vám dají tipy, jak žít život naplno, když miminko nepřichází.

Konzultace se mnou

SuperBonusem k této sekci je hodinová videokonzultace přímo se mnou. Provedu Vás osobně tématy a technikami kurzu, které pomohly z víru depresí na cestě za miminkem mě.

Hodnota konzultace je 650,- Kč, ale Vy ji dostanete ZDARMA.

Přestože hodnota těchto bonusů je 2650,- Kč, chci je zpřístupnit všem ženám, které je ocení.

Snaživá sekce stojí jen 400,-Kč.

Představuji vám Evu, Ivetu, Kristýnu a Klaudii.

Odborné lektorky snaživé sekce kurzu, které pro vás natočily videa k tématu života bez dítěte. Inspirují vás svým silným příběhem a svým jedinečným přístupem k situaci, kdy sen se zdá v nedohlednu.

1. týden EVA PITNEROVÁ

Eva je vědma, která opravdu vidí i tam, kam my ostatní nedohlédneme, má zároveň letitou zkušenost s péčí o ženy, které se na ní často obracejí právě s otázkami na početí.

Skrze jejich otázky vám dá fascinující vhled i do vaší duše. Natočila speciálně pro vás jedinečné video o božském načasování, o lpění na výsledku a o tom, jak je to s 'tvrdou prací na sobě'.

2. týden IVETA KUČEROVÁ

Iveta je zakladatelka projektu Živá radostučí ženy, jak mít ráda své ženské tělo a jak mu prospět.

Krom svého nádherného příběhu o životní cestě bez dítěte vám ukáže, kde dočerpává radost a sílu. Má pro vás přichystané dvě audionahrávky o tom, jak lze jít svou cestu s lehkostí a jak důležité je pečovat o své tělo.

3. týden KRISTÝNA ROLLER

Kristýna je lektorka jógy pro děti a maminka úžasné dcery, sama ale dlouho miminko mít nemohla.

Až s naplněním jejího životního poslání do sebe všechno zaklaplo a její touha se vyplnila. O tuto živoucí zkušenost se s vámi v podělí ve velmi osobním a inspirativním videu.

4. týden KLAUDIE FACHINELLI

Klaudie je průvodkyně žen na cestě k dítěti a lektorka symptotermální metody a bude s vámi v audionahrávce sdílet své vhledy ze své dlouhé cesty za dítětem, která nakonec přinesla své ovoce.

Nabídne vám také druhé audio s úžasnou meditací k odpoutání se od lpění na miminku.

Co o snaživé sekci říkají ženy

Kurz mi dal o něco více jasnosti do mého tématu a usilovného chtění něčeho, co se zdá být vzdálené. A zároveň mi vzal některé mé vnitřní iluze, na kterých jsem lpěla dlouhou dobu a neviděla do větší šířky. Měl pro mne hodnotu transformační. Přinesl mi také určitou hravost, spontánnost a lehkost, uvolněnost – při malování, tvoření, hledání nových významů a úhlů pohledu.Hodně podnětná mi přišla některá bonusová videa. Ženy sdílí své skutečné prožitky, životní cestu. Vnímala jsem v kurzu velkou laskavost.
Martina Vavrochová
Do kurzu jsem vstupovala nejen kvůli své dlouhé a strastiplné cestě za miminkem, ale i kvůli nabrání nové energie a chuti do života. Kurz otevřená životu se mi velmi líbil, a především to, jak celé to téma Klára uchopila. Že cesta za miminkem není jen o zaručených metodách a poučkách toho co cvičit, co jíst, ale především o naší duši, která je po té dlouhé cestě za miminkem často zraněná a smutná. Kurz je hodně o přijetí sama sebe i v těžkých chvílích, kdy se nedaří, o chvíli tady a teď....ať už miminko je, nebo ne na naší životní cestě. Díky kurzu možná pochopíte, že vše je proces a vše přichází až v určitý vhodný čas. Je to jiný pohled na věc, ano, ono je opravdu mnoho metod, přístupů a terapeutů, ale jen málokdo nabídne to, co Klára, tedy úplně jiný přístup. Pro mě osobně to byl nejlepší kurz, co jsem na toto téma zažila. Líbilo se mi to spojení meditace, tvoření, sdílení, možnost s Klárou vše konzultovat, kdykoliv jsem chtěla mohla jsem se ke všemu vracet v klidu domova. Přijde mi, že je to skvělé spojení, které funguje. Klára je navíc opravdová ve svém přístupu a pochopení celého tématu, ona sama si vším s Vámi prochází, ona sama na své miminko už sedm let čeká. Pro mě byl kurz o uvolnění, dívání se na věci jinak a možnosti poznat svou vnitřní sílu a zdroje. Věřím, že každá cesta má smysl, i když se občas zdá dlouhá a náročná. Právě při ní si totiž můžeme o životě i nás samotných mnohé uvědomit a díky tomu ho i více vnímat a prožívat. Přeji všem ženám na jejich cestě nalezení sebe sama a radosti ze života.
Kateřina Smolíkovádesignérka a výtvarnice, http://smolikova.com/

Máte ještě nějaké otázky ke kurzu?

Napište mi na klara@klaradomlatilova.cz a já vám je moc ráda zodpovím. Jsem tu pro vás!

Objednejte si kurz ještě dnes!

Já sama hodně zvažuji každou metodu, která hlásá, že vede ke splnění mého snu otěhotnět. Ne vždy je od ní ten pravý čas.

Když ale můžu udělat něco pro obnovení svých vnitřních zdrojů a navrácení se do rovnováhy, neváhám, je to investice, která se mi vždycky mnohonásobně vrátí.

Začněte o svou duši pečovat hned teď a vraťte se ke zdroji své síly a radosti!