Trpíte kvasinkovými záněty?

Trápí vás únava, silné výkyvy nálad?

Jste často nemocní a pronásledují vás neustálé chutě na sladké?

Chtěla byste zdravě zhubnout?

Opakují se vám vaginální kvasinkové infekce nebo se vám objevily plísně v těle či na jeho povrchu? Lékaři ani léky vám nepomáhají?

Vylečte se jídlem s e-bookem Protikvasinková dieta

Jmenuji se Klára Domlátilová. Jsem průvodkyně životní očistou.

Dnes se cítím skvěle, mám spoustu energie a jsem zdravější než kdy dřív, přestože jsem dlouhá léta trpěla všemi výše zmíněnými příznaky přemnožené kvasinky.

Přidala se ještě neplodnost a vážné depresivní stavy. Vyzkoušela jsem nejrůznější možnosti léčení od klasické medicíny až po alternativní přístupy, ale nic mi nepomáhalo. Také to znáte?

Zabrala mi až protikvasinková (protiplísňová) dieta.

 

Během měsíce na protikvasinkové dietě jsem získala mnohem víc energie, než jsem kdy předtím měla, zmizely mi plísně z povrchu těla a ustoupily gynekologické záněty.

Jenže změna k lepšímu nekončila. O další měsíc později jsem měla svou ideální váhu, rozzářila se mi pleť a posílily vlasy. I bouřlivé trávení, Achillova pata při přemnožené kvasince, se mi postupně úplně uklidnilo.

Za pět měsíců s dietou jsem se přesně naučila, co moje tělo snese a co ne. A hlavně jsem nabrala neuvěřitelnou sílu a optimismus do boje s neplodností.

Vše jsem pro vás sepsala do eBooku!

Co vám eBook Protikvasinková dieta přinese?

 • Provedu vás celkovou očistou,
  která vám pomůže od zánětů ve všech částech vašeho těla, vrátí vám energii a zbaví vás závislosti na cukru. Pomohu vám k vaší ideální váze.
 • Ušetřím vám tisíce korun za preparáty,
  které sami o sobě nepomáhají. Ukážu vám, jak přirozeně zlepšit vnitřní prostředí a tělo se uzdraví samo!
 • Krok po kroku vás navedu,
  jak s dietou skutečně začít a vydržet těžké začátky. Prošla jsem jimi taky!
 • Ušetřím vám desítky hodin zoufalého hledání informací
  a zaručených rad po celém internetu, které jsou často úplně protichůdné a zavádějící.
 • Dokážu vám na vlastním příběhu,
  že cestu ke zdraví, síle a radosti máte ve svých rukou!

Cena e-booku je 490,-Kč.

Prošlapala jsem vám cestu protikvasinkovou dietou. Zakoušela jsem nutkavou touhu po dortíku, nesla následky prohřešků proti dietě a radovala se, když plísně opouštěly moje tělo.

Teď chci i vám předat tyto zkušenosti, abyste se už brzy mohli cítit skvěle ve své těle i vy. Cenu eBooku proto držím přijatelnou pro všechny, je 490,-Kč.

Chci, abyste se i vy ráno budili s načerpanou energií, už nemuseli bojovat s dalším palčivým zánětem a mohli jste se radovat ze svého krásného a zdravého těla. 

Na co vás eBook připraví?

 • Spřátelím vás se svým tělem.
  Naliju vám inspiraci v podobě mého půlročního příběhu s dietou a připravím vás na to, jak s tělem zůstanete kamarád i po dietě.
 • Prozradím vám, jaké jídlo vás uzdraví.
  Dám vám návod, jak se na dietu máte připravit, protože to je klíč k úspěchu. Podrobně vám vysvětlím, jaké jídlo vám udělá dobře a proč.
 • Připravím vás na temná zákoutí těla i mysli!
  Pomůžu vám projít první dny, kdy vám bude cukr moc chybět i v týdnech, kdy se vaše tělo bude čistit od toxinu.
 • Překonáme spolu vaše obavy.
  Ukážu vám, kolik vás bude dieta stát. Zkontrolujeme jestli máte potřebné kuchyňské vybavení. Naučím vás triky, jak si objednat v restauraci, abyste se tam opravdu zdravě a dobře najedli.
 • Chyby jsou naším učitelem.
  Každý může zakopnout, i mě se to stalo, provedu vás nejčastějšími chybami v dietě a pomohu vám se z nich poučit.

A to není všechno! Mám pro vás dárky.

Pět praktických bonusů v celkové hodnotě 250 Kč, které ode mě dostanete zdarma.

Bonus 1 - Návod jak začít

Podrobný návod krok za krokem - jak máte začít, jak nakupovat a co vařit. Šikovný check-list na konci brožurky vás po všech stránkách připraví na první dny s dietou.

13 stran

Bonus 2 - Harmonogram diety

Harmonogram vás provede dvěma fázemi diety. Přehledný seznam povolených a nepovolených potravin budete mít kdykoli po ruce. Dozvíte se také jaká doplňující opatření byste měli zařadit krom jídla.

8 stran

Bonus 3 - Minikuchařka

Recepty pro chvíle, kdy vás honí mlsná - minikuchařka se sedmi lahodnými bezcukrovými sladkostmi. Najdete v ní dezerty i tipy na snídaně, pro vás, kteří ráno prostě musí mít sladké.

18 stran

Bonus 4 - Jídelníček

Ukázka z mého jídelníčku, které se můžete hned chytit a nemusíte tápat, co si vlastně první týden uvařit k snídani, obědu a večeři, jak nahradit přílohy a co slupnout na chuť. 

3 strany

Bonus 5 - Odkazy a zdroje

Interaktivní seznam odkazů na další literaturu a zdroje, které jsem pro vás shromáždila během jednoho roku. A vám teď stačí jen kliknout.

4 strany

Ale to stále není všechno!

Jsou tu pro vás VIP výhody.

Budu pro vás na mailu.

Kdykoli v průběhu diety se na mě můžete obrátit pro radu mailem. Jsem tu pro vás.

Aktualizace e-booku

Pokud budu měnit a doplňovat tento eBook, poskytnu vám bezplatně jeho novou verzi.

Možná si říkáte, že všechny informace o dietě si můžete najít sami.

Ano, technicky vzato, můžete. Bude vám to ale trvat desítky hodin, a přesto vám nikdo nedá ucelenou informaci spolu s osobní referencí na jednom místě, jako to dělám já v tomto e-booku.

Chcete záruku, že se díky mé knize vyléčíte nebo zhubnete?

Tak tu vám dát nemohu, stejně jako nikdo jiný. Vaše tělo je jedinečné a bude záležet hlavně na vás samotných, jestli společně s ním objevíte tu vaši cestu ke zdraví.

Dám vám záruku vrácení peněz!

Pokud si e-book přečtete a zjistíte, že informace v něm pro vás nejsou hodnotné, napište mi do 30 dnů od koupě, a já vám bez ptaní pošlu peníze zpět.

Máte ještě nějakou otázku?

Napište mi na klara@klaradomlatilova.cz a já vám ji moc ráda zodpovím. Jsem tu pro vás!

Co o knize říkají její majitelé

Chtěla bych vám moc poděkovat. Téměř tři roky žiji s kvasinkou a poslední měsíce už byly psychicky i fyzicky dost vyčerpávající. Nevěděla jsem kudy kam. Návodů jak uchopit tuto dietu je více a člověk se v nich lehce ztratí. Přečetla jsem tedy Váš e-book, založila si deníček, stanovila si “plán boje” a již ve třetím týdnu cítím zlepšení. U mně se kvasinka projevuje ve formě ekzému. Ložiska blednou, ustoupilo svědění celého těla, upravilo se mi trávení i věčně nadmuté břicho. Začínám se zase radovat a věřit, že tato cesta by mohla přivést moje tělo ke zdraví.
Světlana Podhányiovásociální pracovnice a maminka
Od puberty se potýkám s mykózami, které se postupně zhoršily tak, že jsem se „léčila“ minimálně 2 týdny z každého měsíce. Navštívila jsem 3 gynekology a imunoložku. Jejich řešení bylo pokaždé v tabletkách a mastích, které zabraly na 2 týdny, ale neřešily příčinu. Nejtěžší bylo si přiznat, že Vám nepomůže nikdo jiný, ale pouze změna jídelníčku. Jelikož informace o protikvasinkové dietě na internetu jsou nedostatečné a často také chybné, bylo zakoupení Klářina e-booku správnou volbou. Ve druhé fázi diety přišlo velké zlepšení a od té doby mám klid.
Dominikaadministrativní pracovnice
Kláru obdivuju za její vytrvalost, schopnost vzdorovat a hledat cesty. Po přečtení jejího nového e-booku si říkám, s jakou radostí se vzdala něčeho, co měla tolik ráda (třeba dortíky a sýry), a našla si cestu do světa jiných dobrot a očisty vnitřní i vnější. Baví mě tempo příběhu, praktické rady a recepty, které doufám vyzkouším. Je na čase se zamyslet nad Klářinou poznámkou o tom, že dieta je vhodná i pro lidi s refluxem...
Ivana KudrnováLektorka a máma, spanelstinadoplavek.cz
Chtěla bych se vám "pochlubit" účinky protikvasinkové diety. Držím ji 3. měsíc, i přes negativní komentáře lékařů, jak je dieta naprosto zbytečná, na sobě vidím výsledky. Trpěla jsem dlouhodobě mykózami a žádné léky mi už nepomáhaly. Po každém styku se mi rozjel zánět a měsíc jsem ho potom léčila. Teď můžu s radostí říct, že se mi konečně po těch letech mykózy přestaly rozjíždět. Takže bych tímto chtěla moc poděkovat paní Kláře, protože v tom opravdu vidím smysl!
Jana
Knihu jsem přečetla jedním dechem a věřím, že se bude líbit nejen ženám s trampotami v cestě za miminkem, které osloví zaručeně, ale všem, kteří přemýšlejí o způsobu svého života, kteří se snaží porozumět stavu svého těla i psychiky, kterým není lhostejné co jedí a pijí. Kniha nepůsobí navzdory vážným tématům depresivně, naopak přináší kromě poznání i optimismus, jako bonus pak jednu zaručenou pravdu: nikdy jsme pro sebe neudělali všechno, co se dá, vždycky je v záloze další možnost, kterou bychom měli na cestě za spokojeným životem vyzkoušet.
Hana DolejšováIT konzultantka
Se zvědavostí jsem se začetla do eBooku „Léčím se jídlem – protikvasinková dieta“. Příběh Kláry a jejího manžela s touto dietou mě vtáhl do průběhu, kdy drželi protikvasinkovou dietu. Moc se mi líbí, že Klára nezastírala úskalí spojená s dietou. Klára svým příběhem vytvořila nádhernou motivaci pro držení protikvasinkové diety a zároveň část Harmonogram diety a seznam potravin přímo vybízí k jejímu vyzkoušení. Uvedené recepty vypadají velmi lákavě a tak se těším, jak je vyzkouším.
Štěpánka Zeithamlová
Štěpánka ZeithamlováHomeopatka a aromaterapeutka stepankazeithamlova.cz
Právě jsem Vaši knihu přečetla jedním dechem. Musím říct, že je velmi motivující a skvěle napsaná!
Hana Hudrlíková

Kupte si e-book právě teď!

Co pro své tělo můžete udělat dnes, neodkládejte na zítřek.

Říká se, že tak dlouho, jak jsme tělo krmili špatně, ho budeme muset krmit dobře, aby se úplně uzdravilo.

Není na co čekat, udělejte obrat ke zdraví právě teď.