O těhotnění

e-booky, meditace, kurzy

Co tu pro vás mám?

To hlavní, co vám chci předat je uklidnění, že právě vaše cesta k miminku je ta správná, i když se vám to teď nemusí zdát. Najdeme pro vás společně vaši jedinečnou medicínu.

Jako podpůrné metody k otěhotnění používám recept ověřený životem.

  • JÍST opravdové a výživné jídlo bez zbytečného cukru, přídavků a zánětlivých látek
  • MEDITOVAT, směřovat pozornost z mysli do těla a programovat ho na plné zdraví
  • MALOVAT, tvořivě relaxovat a dozvídat se z obrázků více o sobě díky arteterapii

Všechny moje služby, ale i dárečky pro vás najdete níže na této stránce. Užije si je!

Vaše Klára


Online kurzy

Arteterapeutický program Otevřená životu

Měsíční program v sobě spojuje terapeutické malování a meditace. Osobně Vás provedu postupnými kroky až k poznání, jak plný život můžete právě teď žít. Stačí, když se mu otevřete.

Netlač řeku, teče sama
kurz ZDARMA

Minikurz Vás zážitkem provede základy léčivého malování, které používám ve spojení s imaginativními meditacemi ve svých dalších kurzech. Vyzkoušejte si, jak na Vás zafunguje!

Program Luxusní očista - měsíc bez cukru

Program je pro vás, kteří se chcete zbavit závislosti na cukru, nastartovat v těle samoléčebné procesy nebo potřebujete projít protikvasinkovou dietou. Měsíc bez cukru vás postaví na nohy!


Terapeutická konzultace s Klárou

Podpora při snaze otěhotnět

Toužíte dlouho po dítěti, které stále nepřichází? Zkoušíte různé metody pro podporu otěhotnění, ale už vám dochází síla? Potřebujete podpořit psychicky, abyste mohla jít dál? Prošla jsem tím samým a nabízím vám svou podporu.


ArteMeditace

Audio meditace spojené s terapeutickým malováním

ArteMeditace Oheň ženství

Meditace i léčivé malování podpoří Vaši ženskou sílu. Naladíte se na své lůno, ze kterého můžete vycházet do života. Oživíte ho a světlo z něj rozzáříte do celého těla i za jeho hranice.

ArteMeditace Přijetí

Sedm minut denně s touto meditací Vás dostane z chronických stavů stresu a vyčerpání. Dosytí Vás léčivými obrazy. Jako bonus si je budete moci pod mým vedením namalovat.

ArteMeditace Brána srdce

Máte otázky ohledně svého dalšího životního kroku? Vstupte pomocí meditace do svého srdce, odstraňte překážky k jeho otevření a nechte se vést svým laskavým vnitřním průvodcem.


e-booky pro podporu těla i mysli

ArteBook malováním
k sebeuvědomění

Průvodce terapeutickým malováním - arteterapií. Pro Vás, kdo potřebujete vypnout něčím tvořivým. Pro Vás, kdo byste chtěli objevit kouzlo malování a udělat si z něj léčivý zdroj pro svůj život.

eBook Líná kuchařka
Jednoduše bez cukru!

Líná kuchařka je e-booku plný jednoduchých receptů, které vás podpoří v začátcích bezcukrového stravování a protikvasinkové diety. Ukážeme vám, jak jsme se s tím poprali my!

eBook Léčím se jídlem

Protikvasinková dieta

V eBooku Vám předám své zkušenosti s detoxem, který mi zachránil fyzické i psychické zdraví. Krom mého příběhu dostanete i strukturovaný plán diety. Povedu Vás na Vaší cestě ke zdraví!

Máte otázky? Napište mi na klara@klaradomlatilova.cz Jsem tu pro Vás!