Podcast O těhotnění 3: Sedm měsíců čekání na miminko mi úplně změnilo život – Hana Knopf Přikrylová

3. díl podcastu O těhotnění s Hanou Knopf Přikrylovou

Hanka je máma tří dětí. Na své druhé miminko čekala 7 měsíců. To je sice relativně krátká doba, ale zato si během ní Hanka sáhla na to, jak rychle a jak hluboko nás dokáže potopit naše vlastní hlava. Díky tomu dnes dělá to, co dělá. Je fertility konzultantka a koučka.

O tehotneni Hana Prikrylova

S Hankou budeme mluvit o tom, jak zápřah prvních měsíců mateřství může úplně změnit náš pohled na život. Hanku rok s jejím prvním miminkem úplně vyčerpal a uvrhl do pocitu oběti. Proto se 2,5 roku bála znovu otěhotnět.

Když se ale dalšímu těhotenství otevřela, najednou zjišťovala, že to nejde hned, ani další měsíc, ani ten další. Začala se propadat do ještě většího pocitu zoufalství. Pozice oběti ji definitivně dostihla.

Hanka se z toho nakonec dostala úplně sama, skoro jako zázrakem, zdál se jí velmi speciální sen. Hned další měsíc otěhotněla. Co se jí přesně zdálo a jak jí to pomohlo otěhotnět, se dozvíte v rozhovoru.

S Hankou se můžete propojit skrze web ditevitano.cz. Hanka je fertility konzultantka, koučka, lektorka školy pánevního dna a symptotermální metody.

Klára je autorka tohoto podcastu a blogu. Ponořit se do tajů psychiky a podpořit sama sebe na cestě za miminkem můžete právě teď v kurzu Otevřená životu pod Klářiným vedením.

Klára Domlátilová
je průvodkyně na cestě k dítěti, arteterapeutka a po deseti letech snažení také máma. Celý její příběh si přečtěte zde.